Çocuk karı ve kocanın hayatını bitiriyormu?

çoğu yerde duyuyorum çocuk yapanlar hayatı eskisi gibi olmuyor koca bıkıyormuş kadınla ilgilenmiyormuş..doğrumu bunlar 1 sene çocuk yapmasalarda hayatın tadını çıkarsalar daha iyigibi.

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• görmemiş gibi ilk geceden çocuk yaparlarsa böyle olur tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• katılmıyorum bu düşünceye tam tersi olanlarda mevcut. Ve aynı şekilde çoluk çocuk olmayıp bir kaç ayda birbirinden sıkılanıda. Tamamen kişilerin evliliğe bakışında bitiyor

0|0
    0|0
  • evlenir evlenmez cocuk yapanlar acayip pişman.. hayatın tadını cıkartın başbasa yaşayın cocugu 3-4 yıl sonra yaparsınız ama hemen ilk gece gerdek'de hamile bile kalan tanıdıgım 1-2 kişi var.. kafaları hic basmıyor hic..

0|0
    0|0
  • ben de buna katılıyorum fakat çocuk işini çok da ileriye bırakmamak gerek. zira çok zorlaşabiliyor ve sağlık konusunda sıkıntılar yaşanabiliyor.

benim fikrim. biraz erken evlenip eşimle beraber uzun vakitler birlikte yaşamak. sadece ben ve o. tatiller falan tatil olması da şart değil. evde bile sessiz sakin güültüsüz bir akşam bile çok şey ifade ediyordur bana.

0|0
    0|0
  • çocuğu evlendikten hemen sonra yapmak kadar anlamsız olan ne var ki? en güzeli karı koca gereken eğlenceyi yaşadıktan sonra 2-3 belki 5 sonra o cocuğu yapmaktır..

Hoş, 2-3 sene cocuk yapmazsan yakın çevren " aa bunlardan birisi kesin kısır" der :/

0|0
    0|0
  • Evet bir yazı okumuştum bu bir araştırma. Çocuk olduğu vakit eşler karılarını ilk önce anne gidi gördüklerinden cinsel manada yaklaşmayı eskisi kadar istemiyor imiş :S

Tabi araştırmayı Türkler üzerinde yapmadıkları kesin :D sadad

0|1
    0|0
  • Bence bunun çocukla ilgisi yok bu karşılıklı sevgi ve saygı meselesi..10 çocuklu mutlu ailelerde gördüm tek çocuklu mutsuz ailelerde..bu karşındaki ve sediğin insanla ilgili birşey..

0|0
    0|0
  • doğrudur, ama bunu söyleyenler yinede buna değdiğini de ekliyor.

0|0
    0|0
  • Illuminati'nin ağ ördüğü bir dünyaya çocuk getirmekte harbiden anormal abi

0|0
    0|0
  • kesinlikle... evlilikten uzak durma sebebim zaten bir gün sıkılacağım korkusu. sıkıldığım anda da çocuk güzel biheyecan verir kesilikle. sevgi ve şefkati haeden tek şey biçocuk olurdu

0|0
    0|0
  • 1 sene degil hic cocuk yapilmasada olur nolacak yani, bence kariyer daha mutluluk getirir karida calissin kocada en iyisi, daha sonra 30 yasinda falan cocuk isteyen yapsin cocugunu ...

0|0
    0|0
  • hemen cocuk sahıbı olunmayabılır 1-2 sene evlılığın tadı yasanabılır ondan sonra en mantıklısı bana gore ama ıste herkesın dusuncesı farklı

0|0
    0|0
  • link bunlarsız bir hayat varsa, o hayat batsın.

0|0
    0|0
  • bence alakası yok düzenli yasayan cift her seye zaman bulur

0|0
    0|0
  • çocukda yaparım kariyerde diyenler nasıl yapıyor o zaman hakkaten?

0|0
    0|0
  • sadece erkekler değil kadınlarda aynı durumda olabilir. tüm zamanını çocuğuna harcamak ister

0|0
    0|0
  • bazen de tam tersi çocuk olunca tekrar araları iyileşiyor.

0|0
    1|0
  • Bence , aksine çocuk hayatlarını daha da birleştiriyor.

0|0
    1|0
    • sanmıyorum çoğu kişi şikayetçi bundan.

• Çoğu kişi dediğin ?

Bizim buralarda öyle değil...Her eş 30-40 yıllık evli.

Kızlar Ne Diyor 7

• çocuk hayatı btirmesede kısıtlar ama herşeyide çocuğa yüklememk gerek ya kadın çocuğu bahane edip adama yaklaşmaz adam çocuğu bahane edip kadınla ilgilenmez bahaneler işte

0|0
    0|0
  • Genç yaşta evlenenler tabi hemen ilk yılda çocuk yapmamalı bence de . Ama çocuğun evli çiftin hayatını bitirdiği tamamen yanlış . Bilakis çocuk evin neşesi meyvesidir .

0|0
    0|0
  • çocuk evliliğe ayrı bir güzellik katar yahu. ama bu evlenir evlenmez değilde 1 2 sene olmalı bnce. evlilikte çok şey yerine oturduğunda. genelde erkekler kıskançlık yapar o dönemde anne bebekle çok ilgilniyr diye :)

0|1
    0|0
  • sanmıyorum arkadaşım çok mutlu gayet

0|0
    0|0
  • 1 seneden fazla bekelemek gerekiyor bence

0|1
    0|0
  • ne kadar bekleselerde olunca cocuk cokcok degişir bence ben yapmicammesela

0|0
    0|0
  • Hemen çocuk yapmak mantıklı değil.