Uçakla İlk Münasebetim.. Tecrübelerinizi Paylaşır mısınız Benimle ?

Bir günlüğüne yapmam gereken bir seyahat var.. Tahmini 9-10 arası sabahtan çıkıp akşam en geç 12-1 arası evde olmam gerekiyor..

İzmir ile Eskişehir arası mevzu.

Biraz şu eski sevgilisinden muzdarip şahısları bırakın da uçak cahili şu sese kulak verin :)

Uygun bilet nasıl bulurum , netten arayığ uygun bulduğum bir bileti bayisinden gidip aynı fiyata alabilir miyim , havaalanında yapmam gereken işlemler neler falan..

Otobüs niyetine uçak kullanan arkadaşlar bana uçağa binmenin ve uygun fiyata bilet bulmanın etmenin anatomisini anlatıversin duamı kazansın bir hele :)

Güncellemeler:
en önemli şeyi unuttum :D pardon..

İzmirden Ankaraya gideceğim..Orada olacak buluşma

Eskişehire yok tabi ki ..
Yardım eden arkadaşlara teşekkürler , bu konu beni aştı :/ Otobüsle gidip gece orda kalmaya karar verdim :D Hayat risk aldığın kadar hayat sonuçta.. Şimdi de günlük kiralık ev derdi çıktı tabi of anam offf :D Ama kadınımla sımsıkı sarılıp uyuyacağım hissi herşeye bedel..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bileti erkenden almalısın 20 gün 15 gün öncesinden anadolu jet ve pegasusta uygun fiyatlar bulabılırsın . işlemler kimlikle yapılır uçak biletini havaalanından gideceğin gün tahsil ederler. havaalanına uçuştan 45 dakika önce bulunmalısın daha girişte güvenlikten geçiorsan kemere varana kadar adamı soyuolar :)) sonra görevlileri görceksin zaten millet kuyruktadır orda valizini bagaja bırakırsın hafifse yanınada alabilirsin çünkü bagaj alımı uçaktan indikten sonra 15 20 dk lık bir zaman kaybına sebebiyet verior.. bagaja bırakıorsan hiç vakit kaybetmeden esenboğa bagaj alımına yönel güvenlik görevlisi dolu orası izmirden geldim bagaj alım hangisinda diye sorarsın sana gösterir dönen bişey var orda içinden valizler çıkıo seninki gelince al hemen karşıdaki kapıdan çık sola dön yürü çıkışa yönel havaş otobüsünü görünce tren garına gidiomu diye sor oda sana 300 metre gerisinde duruoruz der bin ona 10 tl bilet keserler sana havaş durağına geldikten sonra kafanı kaldır TCDD diye göreceksin tren garını ister yürü ister hemn taksiye atla 5 lira gibi bişey tutar sonra gara gir tren biletini al bekle takriben 11 biletine yetişirsin sabah 7 deki uçuşla gelirsen saat 12.32 de eskişehirdesin hoşgeldin okudugum memlekete :DD

1|1
    0|0
    • ne güzel anlatmış ya :) ne okuyorsun

• bu ayın 9 una var iki kişi toplam 227.98 tl sabah 06:55 te saat altıda havaalanında olursunuz 8.15 te ankaradasınız. 1 saat de tren garına varırsınız saat 09:15 inşallah 09: trenını kyakalarsınız

• netten bul bitane apart telefon et ayarla 75 ten aşağı fiyata bulamazsın 2 kişi 75 80 90 tl her yer öyle

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi yaparsın mazallah o kadar saatlik yolda yine kıl dönmesi olursun valla çekilmez. :/ Nişan fotoğraflarınızı bekliyoruz Ks aile olaraktan :/

0|1
    0|0
  • çok rahat edersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• uçaktan korkuyom arabayla gitsen daha iyi değilmi hakkaten İzmir eskişehir arası uçak var mıhem

0|0
    0|0
Yükleniyor...