Sevdıgınız ıcın kaç km yol gıderdınız__???

sevgılınızle cok kötu ayrıldınız dıyelım.aldattgıınızı sandı.gıdıs donus 3000 km bı defa gıttınız ama aglayarak ayrıldınız.sonra numarasını degıstı.buldunuz sıze hakaretler ettı ama hatalı olan sızdınız.tekrar gıdermıydınız?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne 3000 km giderim, ne parmağı mı oynatırım. İnandığıyla kalsın.

0|1
    0|0
    • yapma yav.benmı cok salagım

• Sende haklısın, insan bazen duygularına ya da hırsına hakim olamıyor. Ben bunları yapmamak için, kendimle büyük savaş verirdim ve kazanırdım. Neyse, en azından bir ders çıkarmış oldun kendine.

• cok acı bı ders oldu.evlılıgı dusundugum kız olmasa umrumda bıle olmaz dı ama

Kızlar Ne Diyor 5

• ben yaparim . mesela benim sevgilim türkiyede yasiyor bende almanyada .öyle bir durumua düssek ben giderim . ama sadece beni sevdiginden eminsem yoksa yolu bosuna gitmis olurum :)

0|0
    0|0
    • ben emın degılım ve bıdefa gıttım

• neden takintili oluyomus bir insan sevdiginin arkasinda durunca anlayamiyorum su milleti . gittiktwn sonra bana haber verirmisin nasil oldu ne dedi merak ederim :)

• tm ıns verırım daha net bı karar veremedım bakalım ne olcak ALLAH buyuk ama en az bı ay sonra gıdebılırım

• Gitmezdim.Yapmam gerekeni yapmışsam ve karşımdaki insan beni anlamamışsa,hakaretler etmişse,bırak bir daha gitmeyi,ilk gittiğime bile pişman olurum.Hem de 3000 km ne demek?Anladığım kadarıyla kız arkadaşın sana güvenmiyor,inanmıyor.Bence daha fazla zorlama.

0|0
    0|0
    • ewet aynen öyle.hatalı olan bendım.ama.3 aydır aglıyorum

• Düşüncelerimi söyledim.Bence yanlış yapıyorsun ama tabi kendinle ilgili en doğru kararı yine kendin verirsin.Hakkında hayırlısı olsun.Mutluluklar

• teşekkür ederım

• o kadar yolu kim çekecek olm. hatamı kabul etmeyip üste çıkarım. o gelsin :(

0|0
    0|0
    • kabul etmedım ama dokumanlar var mahkemeye verelım gel yuzlestıreyım dedım yok dıyo.hata baska bı kızla konusmam ama benı arayan o kız pesımı bırakmıyodu

• sevdiği için 3000 değil 5000 gidilir kendine güveniyosan tekrar git derim,ben olsam sonuna kadar giderdim..

0|0
    0|0
    • bı defa gıttım ama sana guvenmıyorum ınanmıyorum dıyo aılesıde araya gırdı.ve benım fızıksel bı kusurumla alay ettı tekrarmı gıdeyım

• giden gitmiş biten bitmiş bir durum ozaman

• siz nasıl 3 ksı yasıyodunuz ya neler var dunyada bılmıyorum kzıın aklına arkadasları gırdı baskasıylada tanıstırılar

• tükenene kadar giderdim heralde

0|0
    0|0
    • tukendım ben.ya ben bayanların gıdecegını sanmıyorum ya

Erkekler Ne Diyor 4

• İstanbul'dan çıkıp batı trakyaya kadar yürürüm anasını satim

1|0
    0|0
  • 10 bilemedin 20 metre giderim.

0|0
    0|0
  • 3000 km değil 3000 metre anca giderim hakkaten. ondan bişi olmuyo benden galiba euheuheu

0|0
    0|0
  • hiç uğraşamam o gelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...