Sevgilimin annesinden mesaj geldi. Arkadaşlar başınıza hiç böyle bir olay geldi mi?

Eski sevgilimle mesajlaşıyorduk .Sabahtan beri mesaj atmadı bende birdaha konuşup görüşmek istemediğimi söyledim .

Saat 17:00 gibi mesaj geldi : Bu telefonu kullanan şahıs telefonunu çorbacıda unuttu .

En geç 15 dakika sonrada bir mesaj geldi .

Ben ... 'nın annesiyim ... telefonunu çorbacıda unutmuş şuanda eve bıraktılar telefonunu ıspat edebilirim buarada mesajları okudum çocuğumun üzerine bu kadar gelme sen onun nişanlısı ya da karısı değilsin çocuğumun üzülmesine izin vermem diye .

Dondum kaldım birşey yapamadım . Siz olsanız ne yapardınız?

Güncellemeler:
Hepinize teşekkür ediyorum

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• O nasıl eski sevgili öyle? Karar ver eski mi değil mi? Eski ise gitme üzerine. Eski değil ise bu numarayı yeme.

0|0
    0|0
    • Tuaf olanda şu eski sevgilim ve günaydın mesajlarımız ve birdaha bana mesaj atmamasını söylediğim haricinde mesaj yoktu.

Erkekler Ne Diyor 10

• :)) bişi olmaz dı bende de olmustu aradım aradım acmadı evinin onune gitmiştim pencereden bak asagıdayım demiştim odasının ısıgı yandı sonra pencereden annesi baktı bende ne zaman sacını boyadı bu diyordum :)) cvb gelmeyince eve geldim gelen mesaj ben dustaydım tlf calınca annem bakmıs asagıdaki o mu diye sordu bana dedi :))

2|0
    0|0
  • çorbacı annesi olabilir

2|1
    0|0
  • Eee dogru demiş

üzerine o kadar gitme sende

2|0
    0|0
    • Hersey karsılıklı o bana kocammıs gibi davranmasa bende ona karısıymıs gibi karısmazdım :D

• neyse evlenince geçer :)))))

• Al oğlunun turşusunu kur diye geri mesaj atardım ben olsaydım.

0|0
    0|0
  • saat 19:07

... 'nin babasıyım,oğlum telefonu çorbacıda unutmuş,çorbacı hanıma bırakmış,hanım bana verdi,mesajları okudum.Ben hanıma dedim bu çocuğu karanlıkta yapmayalım diye ama dinlemedi beni.

0|0
    1|0
  • kellepaça çekti canım :(

2|0
    0|0
  • "eski sevgilimle mesajlasiyorduk" ... adi ustunde eski yahu, gecmiste birakmalisin!

2|0
    0|0
  • Mis gibi işkembem var abi

1|0
    0|0
  • hala kaynanalık varmı bu devirde ya

0|0
    0|0
  • Açıkçası ben olsam böyle bir tiyatro oyunuyla seni geri kazanmaya çalışırdım eğer o aralarda bir halt yemiş ve şimdi de pişman olmuşsam :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ahahaha yazık bi çorba uğruna başına gelmeyen kalmamış :D:D annesine de yazık ya :D

1|1
    0|0
  • OYNUYOR SENLE BU ÇOCUK DALGA GEÇİYOR

2|0
    0|0
  • BENCE O SNN ESKI SEVGLM DEDIGIN. SACMA SAPAN ZIRVALAMIS. kendınde ne yapmaya calısmıs anlamadım ama sacmaladıqı ortada. lafa bak corbacıda unuttu. Komık ya oyle hayırsever corbacılar da varmıs vay be burdan onlara selamlar :D

0|0
    0|0
  • Emin olmak lazım canik.

1|0
    0|0
  • Tepkisiz kalırdım. Tepki vermemek en iyisi.

1|0
    0|0
  • Yaa hiç bir anne böyle mesaj yazmaz bence çocuk yazmış bunu.

0|0
    0|0
    • Annesi ile samimiydik çocukluğumu bilir benim o yüzden şüphelendim

• Yani o da olabilir tahmin ediyoruz, eski sevgilini arayıp konuşmalısın bence bu olayı anlatmalısın o'na..

• üff :D yalan ya yedim deme sakın takma gitsin :)

0|0
    0|0
  • hala mı mesaj atmadı yahu?

0|0
    0|0
  • inanmıyorum ya:S vay beee

0|0
    0|0
  • Çorbacı ne hakla sana mesaj çekiyor ?

1|0
    0|0
  • hayatımda bukadar sacma bi yalan duymadım .

0|0
    0|0
  • İnandın mı:)

0|0
    0|0
  • Yok artık annesinin öyle bir şey yazacağını sanmam. Hem öyle olsa erkek arkadaşın ne yapar eder ulaşırdı sana. Gelen mesaja da cevap verme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...