Sadece bilgisi olanlar lütfen?

Arkadaşlar ben iki üç kilo verip sıkılaşmak istiyorum sadece. Bunun için haftanın üç günü zumba yapıp, her gün squat calışsam zamanla istediğim olurmu? Beslenmemde sabah normal bir kahvaltı, sütle birlikte tok tutuo ya, akşamda sadece bir porsiyon. Uygunmu sizce? Lütfen sadece bilenler ilgilenenler yazsın, dalga gecicek olanlar rica ediyorum yazmayın.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah öğle ve akşam protein ağırlıklı beslenmen ve düşük karbonhidrat alman çok daha sağlıklı kilo vermene yarar. Ayrıca her gün squat yapmak yerine her gün farklı bir bölgeyi çalıştırman çok ama çok daha faydalı olur. Vücut çok akıllıdır. Her gün aynı bölgeyi çalışırsan vücut bunu öğrenir ve buna göre adapte olur, bir süre sonra gelişme olmaz.

Sabahları sütle birlikte yulaf, 3 yumurta beyazı ve biraz da yağsız lor peyniri,

Öğlen 200 gram et ve yarım porsiyon esmer pirinç, bir kase yoğurt.

Akşam Sebze yemeği ve 200 gram beyaz et olarak düzenli yemeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sıkılaşarak kilo vermek istiyorsan muhakkak cardio ile birlikte sıkılaşmana yardımcı olacak bir spor yapmalısın, pilatesi bu konuda tek geçerim. İki üç kilo fazla değil verirsin kısa sürede, 40-45 dakika tempolu yürüyüş üzerine minimum 30 dakika yapacağın pilates egzersizleri sayesinde iki üç haftada kalıcı sonuç elde edersin. Beslenmeye gelince günde minimum 2.5litre su şart, karbohidrattan mümkün olduğunca uzak duracaksın daha çok doğal şekerleri tercih edeceksin. Güne limonlu su içerek başlayacaksın, kahvaltında yeşil çayı eksik etmeyeceksin. Akşam 19dan sonra bir şey yememeye özen göstereceksin. Yağlı şeyler yemeyeceksin, zeytinyağı tercih edeceksin. Her gün muhakkak protein tüketeceksin ki kaslar kendini besleyip sıkılaşıp gelişsin. Kısa sürede halledersin... :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, hepsini dikkate alıp uygulicam :)

• Ben bu şekilde iki haftada aldığım 4 kiloyu vermiştim. Vermemen için sebep yok kolay gelsin :)

• Teşekkür edrim :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...