Fatih Terim kovulmak mı istiyor ?

Benim kişisel yorumum Mersin maçında olduğu gibi galatasarayın kötü gidişatı hakem desteği olmadan toparlanamayacak. Fatih terim diken üstünde, futbol basını real madride karşı utanç verici malubiyetin ardından kulubun yaptığı masrafların boşa gitmesine karşı sessiz... Zaten koltuğu sallanan Fatih hoca, Türkiye kupasındada yokken şampiyonluk mucadelesinden hakemleri sorumlu tuturak çekilmeyi düşünüyor olabilir. Alacağı cezayla sezonu kapatır. Takımı masörlerin yöneteceğine dair söylentiler var. Neden şampiyonluğu kaçırdınız hoca ? Sorusuna hakemler yüzünden deyip kurtulmak istiyor olabilir. Zaten gs şampiyon olmazsa yönetim fatih hocanın sözleşmesini fesh edecek. Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sende tam bir zeka geriliği var bunu düşünüyorum ben.

1-) Boşa giden hiçbir şey yok çeyrek finale çıkan takıma dünyanın parasını veriyorlar ;) ve Galatasaray'ın şuan maddi durumu o kadar iyi ki Arsenal'deki oyuncuyu almayı düşünüyor.

2-) Dünkü maçı seninle veya kimseyle tartışmayacağım, maçı nerenizle izlediğiniz belli değil.

3-) Fatih hocanın tahtının sallandığı falan yok sen rahat ol. Adam yapabileceğinin en iyisini yapıyor. Bi yerinizden uydurma laflarla sonuç çıkarmaya çalışmayın.

Ayrıca Galatasaraylı değilsin, belli. Sen bunlara kafa yorma takımınla ilgilen seni ilgilendirmiyor bunların hiçbiri ;)

4|1
    0|1
    • diycegim herseyi demişssin agzına saglık bizim bu insanımız ne kadar bos konusuyo anlamıyorum artık

• tamam iyi hoca kabul ama abi nedir kendini beğenmişlik ya adam terör estirdi mersin maçında bide haklıydım diyo ya bu adama birileri imparator demiş öyle olduğunu zannediyo galiba.

• Ne alakası var arkadaşım ya dünkü maçı izledin mi izlemedin mi bilmiyorum da hakemin yaptığı tam bir ! Anlıyorsun sen demek istediğimi. Fatih Terim az bile yaptı ben ekran başında çıldırdım adam utanmasa bize bile sarı kart gösterecek şerefsiz. Taraftarı bile sahaya indi milleti o derece çıldırttı.

3|1
    0|1
  • Şu dediklerinin hiç birine katılmıyorum saçma buldum zaten. Diyelim ki dediğin gibi olur ve Fatih Terim giderse de hiç bişey olmaz. Türkiye'de ki yönetimi en cesur takım Galatasaray. Parayla yöntemeye çalışmayıp takıma zarar veren kim varsa yönetimden veya teknik heyetten uzaklaştırılıyor en azından kendi içimizde çelişmiyoruz. Biz bile bu kadar düşünmüyoruz bunları ne çok kafa yordunuz.

0|0
    0|0
  • adam haksızlığa gelemiyor

2|0
    0|1
  • Çok mu umrunda Gs şampiyonluğu,Terim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yaptığımız masraflar boşunamı gidiyor?

2|0
    0|1
  • Terimde bu sezon birşeyler var

0|0
    3|1
  • ne saçma.reale yenildi ama çeyrek finale kadar geldi.boşuna masraf olmamış.ayrıca hakemler harbiden abarttı.

3|1
    0|1
  • GS ıkı senedır lıder CL de son sekızde oynadıgı takım real madrıd ve fatıh terım kotu gıdısatta ne guzel hıkaye ama fatıh hocanın koltugu falan sallandıgı yok kredısı en fazla olan hocadır fatıh terım

1|0
    0|0
  • b s g lütfen kimse şampiyonlar ligini kazanacağımızı iddia etmiyordu.bu takım bu yıl anca bu kadar başarılı olabilirdi.boş konuşmayın fatih hoca iyidir

1|1
    0|1
  • bencede kovulmak istiyor çünkü ünal aysal fatih terime eleman dediğinden beri

0|1
    2|0
  • Fatih Hoca,bu dakikadan sonra ısrar ile kalacağım dedi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...