Diğer insanların sizin hakkınızda ne düşündüklerini ne kadar umursarsınız?

Diğer insanların sizin hakkınızda ne düşündüklerini ne kadar umursarsınız?

1|0
29|41

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• diğer insanların kim olduğuna göre değişir. Benim için önemli kişilerse tabiki önem veririm

0|0
    0|0
  • Umursarım çünkü onlarla birlikte belli kurallar altında yaşıyorum, izole bir yerde değilim. Ne olduğundan ziyade nasıl algılandığın mühim. Çünkü algılandığın kadarsındır, kendi kendine şuyum buyum müthişim demekle olmuyor, aslolan bunu dışa yansıtmadaki başarın. Yansıtabildiğin ölçüde şu bu olursun. Ne düşüneceğime, ne giyeceğime, ne yapacağıma tabii ki başkası karar vermez, sırf onlar şöyle düşündü diye kendi ilkelerimi bırakmam ama başkalarında bıraktığım izlenimin iyi olmasına çalışırım. Eğer yanlış algılama varsa bunu düzeltmeye çalışırım, ama ısrarla yanlış algılama sürüyorsa, o zaman o insanı umursamaz olurum

0|0
    0|0
  • Başkalarının senin hakkında ne düşündüklerinden endişe duyduğun sürece; Onlar senin sahibindir..

2|0
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • Kendıne karsı düşünce ,hal,hareketlerın ölçütünü kendın belırlersın.Toplumda karakterını nasıl yansıtırsan o sekıl karsılık gorursun Ya saygınlık gorursun ya da şaklaban gıbı kullanırlar senı

0|0
    0|0
  • herkesin düşünce yorum özgürlügü vardır fakat kimsenin düşüncesini yorumunu umursamam onların dediklerine göre hareket etmem.

0|0
    0|0
  • Umursarım kötü düşünmelerini isterim çünkü hakkımda herkes iyi düşünüyosa bende bir sorun vardır diye düşünürüm .

0|0
    0|0
  • çokta fifi ne düşünürlerse düşünsünler

0|0
    0|0
  • İnsanların düşüncelerine önem veririm. Eleştirileri kulak ardı etmem. Ancak insanlara yaranmak için de bir hayat yaşamam.

1|0
    0|1
  • O dıger ınsanlara gore degısıyo umursadıgım bı ınsansa kesınlıkle dusuncesı hakkında nıyesını sebebını konusurum ama umursamadıgım ınsansa onemsemedıgım bırıyse doverım

0|0
    0|0
  • birileri senin hakkında iyi ya da kötü konuşuyosa varsındır buda sıkıntı olmaz konuşabilirler anlamına gelir reklamın iyisi ya da kötüsü olmaz...ama eğer konuşmuyolarsa sıkıntı.. :)

0|0
    0|0
  • hiç takmam sen seni biliyorsan yeter demiş ya mevlana ya göründüğün gibi ol ya olduğun gibi görün kime ne bundan

0|0
    0|0
  • başkaları benim hakkımda ne düşünecek diye hiçbir zaman hareket etmedim,etmemde,o yüzden umrumda değil.

0|0
    0|0
  • gerektiği kadar gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • Bi söz var '' Elalem ne der sonra'' sözü kadar duvarları yüksek bir hapishane yoktur ! ... kimse senden daha değerli değildir .

0|0
    0|0
  • hiiiç :D ne umursanacak bişi değil :D

0|0
    0|0
  • çokta tınn :)

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir insansa umursarım değilse ve yanlış düşünüyorsa açıklama yaparım baktım sabit düşünüyor umursamam

0|0
    0|0
  • genelde sevilen bir insanım ama sevmeyenlerle gidip konuşurum bir olumlu sonuç yoksa yapacak bişi yok :)

0|0
    0|0
  • Diğer insan kavramının için sevdiklerim ve ailem giriyorsa, düşünürüm. Lakin bir arkadas, lakin bir patron, lakin bir müşteri bana benle ilgili birşey söylerse sadece dinlerim için kahkaha atarak ;)

0|0
    0|0
  • hic umursamam ben kendimi biliyorum ya bu yeter bir insan dort dortluk olsa bile kusur bulmak isteyen bin kusur bulur o yuzden umursamam etrafimdaki dusunceleri...

0|0
    0|0
  • Değer verdiğim biriyse umursarım. Hatta söylediklerinden ders almaya, eleştiri ise problemi ve çözümünü bulmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Çok umursarım, ona göre çeki düzen veririm kendime

0|0
    0|0
  • hindi gibi düşünmeye devam etsin :) benim hakkımda sadece düşünebilir.

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda olur:

1|0
    0|0
  • Hiç..

0|0
    0|0
  • Düşünme istidatları varsa ne güzel, derim.

0|0
    0|0
  • onları umursadığım kadar..

0|0
    0|0
  • hiç sallamam (:

0|0
    0|0
  • bazen çookk fazla bazende zikimden aşağı derim. yerine duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 29

• "." kadar.Belki...

1|0
    0|1
  • bazen önemserim; mesafemi korumaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • çok umursarım ama kişisine de bağlı tabi

0|0
    0|0
  • kul ne düşünecek derdindeyiz,Allah her an O'nun varlığını hissedip ona göre davranmamızı sağlasın inşallah.

1|0
    0|0
  • Sevdiğim, değer verdiğim insanların ne düşündüğünü ciddiye alıp, üstüne hakikaten öyle miyim acaba diye düşünebilecek kadar umursarım. Ama diğerleri tın.

1|0
    1|0
  • HER NE KADAR UMURSAMIORUM DESEMDE ÇOK UMURSUORUM .İNLARIN BENİM HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLLERİNİ HEP UMURASIRIM .

0|0
    0|0
  • Diğer insanların kim olduklarına bağlı.

0|0
    0|0
  • insanların % 99 u beni cok soguk suratsız bulur % 1 le mutluyuz biz de

0|0
    0|0
  • Onlara diğerleri dediğim sürece umrumda bile değil.Onlar konuşur ben yaşarım.

1|0
    0|0
  • İnsanların ne düşündüğünü umursamıyorum.

(Yulia Volkova)

1|0
    0|0
  • diğer kişi eğer görüşleri umursanmaya değer biriyse evet yok diilse takmam bile

0|0
    0|0
  • Önceden insanların benim hakkımda ne düşündüklerini çok umursar ve takardım, şimdi ise insanların ne kadar bencil, iki yüzlü, sahte olduğunu öğrendikçe onların düşüncelerine değer vermemeye başladım.

0|0
    0|0
  • fazla takmam. amaeğer hadlerini aşarlarsa üzülürüm

0|0
    0|0
  • bn çok umursarım aslında bu yanlış bir şey onların ne söyledikleri bizi ilgilendirmez fakat insan yine de umursuyor onların istediği gibi olmak istiyor ve çalışıyor fakat yanlış bir düşünce

0|0
    1|0
  • Takmıyorum..

0|0
    0|0
  • Zırnık kadar dokunur.

0|0
    0|0
  • Ben umursamam...

Kimseyi takma ağzı olan konuşuyo :D

0|0
    1|0
  • Diğer insanlar dediğin kategorinin kimler olduğuna bağlı canım . Öyle değil mi ?

0|0
    0|0
  • çok umursuyorum benim için karşıdaki insanı önemsiyorsam ilk intibaa çok önemli

0|0
    0|0
  • Başkalarının gözleri kimin umrunda ..

0|0
    1|0
  • hiç umursamam

0|0
    0|0
  • Zerre kadar umurumda değil!

0|0
    0|0
  • ne yazıkki umursuyorum ama buda zamanla aşılıcak bişey

0|0
    0|0
  • değer vermiosam kesinlikle umursamam kimseyi.insanlar ne der die bir ömür yaşanmaz

0|0
    0|0
  • kim olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • aslnda cok umursarım ama uumrsamamıs gibi yaparım

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz :)

0|0
    0|0

• Hic

0|0
    0|0
  • İnsanların söylediklerini abartılacak şekilde kafama çok takarım hatta çok üzülürüm.Bu huyumu hiç sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...