Bacak kaslarımdan çok şikayetçiyim?

Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır serbest squat yapıyorum toplam 50 kilo ile filan kalçam şekillendi fakat birden üst bacak kaslarım öne dogru cikti ve artik pantolon bile giymek istemiyorum lutfen bana bir cozum yolu soyleyin bilgili arkadaslardan yardim istiyorum bacaklarimda kisa oldugu icin kotu bir goruntu olusuyor lutfen yardim edin?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• aynı anda calısıyolar normal, cok yuklenmeseydin

0|0
    0|0
    • Birden yuklenmedim aslinda ilk once topla filan basladim sonra iyi yaptigim icin sanirim direk son seviyeye gectim agirliklari yavas yavas arttirdim ama dedigim gibi cevremdeki herkes bacaklarin kalinlasmis demeye basladi kotu hissediyorum baya

• squat ve o bolgeyi calıstıran hareketlerden uzak duracaksın biraz kilo kaybı ve zamanla iyi kotu duzelebilir

• Iyi kotu degil incelmesini istiyorum ya herkes şişirmissin gibi laflar kullaniyor incelsin yani 😊

En İyi Kız Görüşü

• Ilk yağ yakimi egzersizleri yapıp yağlarıni yaksaydin keşke. Ama şimdi de yapsan etkisini görürsun. Yağlar erir kas kütlesi kalır.

0|0
    0|0
    • Canım kilo verip basladim spora basladigimda 55 kiloydum boyumda 167 spor gecmisimde var ama sanirsam vucut tipim cabuk kaslanan bir yapiya sahip simdi de bacaklarim ince olsun istiyorum imdat ! 😊☺

• Oranı indirsem bacak kaslarımdan kurtulurum yani ☺

• Yağlar gittiği zaman daha ince olacağı için istediğin görünüme kavusursun.

Erkekler Ne Diyor 5

• 6 aydır squat yapıyosun bacaklarının kaslı olması cok normal heleki bide iyi yiyosan tahmin edebiliyorum suankı halini..
    1 Yapman gereken beslenmeni hafifletmen ve sağlıklı seyler yemen.
    2 Salondaki bisikletin ağırlığını 0 a alıp sürmen ( yani zinciri atmış bisikleti sürmeye calısırsın bosa cevirrisin ya onun gibi)

0|0
    0|0
    • Anladim peki bu kaslı yapıdan kurtulabilirmiyim resmen şişti yani ust bacagim one dogru cikik bir halde bacaklarım incelsin istiyorum serbest squattan vaz mı gecmem gerek

• Tek gunde olmaz bunlar ya

• Onu kendıne gore ayarla ben yapabıleceklerını söyledim

• kaslı yapıdan kurtulmak isterken yağlanma yapmayasın dikkatlı bir şekilde besinlerinin azaltırsan bacagın eski haline dönecektir ama kalıcı bir kaç kas yapısıda kalacaktır squad2ın bacak kaslarını geliştirmesi çok normal antremandaki tekrarlarıda azaltablirsin

0|0
    0|0
  • bişey olmaz iyidir :)
    kadın kuaförü mü lan bu vücut şöyle olmasın böyle olsun :D

0|0
    0|0
    • Cozum bekliyorum ve ben sikayetciyim size gore iyi yani bunu belirtmenize gerek oldugunu sanmiyorum

• çözümü basit sporu bırak kh ağırlıklı beslen proteini kes
      kasların erir zaten 3aya gerileme olur

• sporu bıraksan fena kilo alırsın nasıl olucak ben de çözemedim

0|0
    0|0
    • Ya bacaklarimi filan sıkınca kas olduğu belli sımsıkı ama üst bacak çok kaslanmış kurtulmak istiyorum antrenorlere soylesem fazla ilgilenmiyorlar yardim edin arkadaslar ya 😣

• Cozum onerileri istiyorum boyle sacma sapan yorumlar degil 😊

• yok ki bir önerim :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...