Şu pazar günüüü . yazlnıktan ölüyorum ... nedenn?

pazar pazar taktım . dışarda hava güzel . yarın iş günü .insan azcık moral depolamak istiyor motive olmak istiyor . sevgilim yok . netten birini bulmak falan istemiyorum sakın teklif etmeyin .kaderime yanayım ...çevremde bana uygun kimse yok . güzelde bir kızım .üfff yaa ..

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• kendini yalnız hissedersen hep öyle kalırsın,kendine ugraş ve ilği alanı bul,meşgale yarat,hareketlenmelisin,çık yürüyüş yap,gazete oku,filim seyret,ben öyle hissediyorum ama sıkılmıyorum,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç kimseyi kendinize uygun görmemek ve kendinize "güzel kızım" demek gibi kibirleri gösterdiğiniz sürece, etrafınızda pek biri olmayışından şikayet etmemelisiniz. İyi eğlenceler.

0|0
    0|0
  • pekii nasıl bir atraksiyon bekliosun bizden ?

0|0
    1|0
  • bak kafaya takma kafaya takarsan daha da yalnız kalırsın yalnızlığın içinde boğulur gidersin...

arkadaşların yokmu hiç ?

0|0
    0|0
  • Bende sıkılıyorum. Öğleden önce bir kaç işimi halledip öğleden sonra bir arkadaşla gezebilirim, istersen o arkadaş sende olabilirsin sevgili olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • hadi sevgilin yok arkadaşında mı yok?

0|0
    0|0
  • Orhan babadan batsin bu dunya gelsin benden sana

0|0
    0|0
  • harbıde sısızı anlamak cok zor yanlızlık dert yanmak sevgılısı olunca dert yanmak hepsı ızde ne ablacım derdınız sızın yaa kımse yoksa deger verdıgın tek basına takıl hayat guzel ve devam edıor

0|0
    0|0
    • ben istemiorum tek olmak

• ee zaman bır duzenlı manıta yapcaksın sevebılcen bırı olcak senı anlayacak bırını bulmaya ne dersın pekı

• nasip işte. benimde büdü gitti. kapıda genç kızların rüyası arabam yatıyor, yakşıklı da bir irkeeem ama aynen hiçbişi yapasım yok hakkaten

0|0
    0|0
  • bende açlıktan geberiyom yeminnen karnım sırtıma yapıştı ya la yemek yapmaya üşendim yeminnen:D yemeksepetine danışayım en iyisi:D

0|0
    1|0
    • bende aksine ne bulduysam yedim

• link

Armagan edıyom:)

0|0
    1|0
  • panpa Sen teklifleri gelmeden reddediyorsun sonrada yalnızlıktan sıkıldım diyorsun. :)

0|0
    0|0
  • yalandan kim ölmüş :)

0|0
    0|0
  • neden yanlizsin ailen yokmu illaki sevgili sartmi ailenle cik gez

0|0
    0|0
  • Yanlız değilsin bu bizim kadarimiz püfff

0|0
    0|0
  • nolur teklıfimi kabul et . diyecektik bizde ölüyoz ya sana tekl,f etmek için allahım ya :)

0|0
    0|0
  • tanışabilir miyiz?

0|0
    2|0
  • :) Aynı durumdayım :D birde ben sahilde deniz kenarında otuyoru sen düşün :)

benim yaş grubum yok bura bee :D beterin beteri vardır :D

bende yakışıklı karizmatik erkeğim arkadaş :)

Not: sarkma ,yazma, yok sen paylaşmışın bende payşaltım ;)

0|0
    0|0
  • Birisi de cikip "Ben cirkinim" demiyor ya. Hep, guzel, yalniz ve gizlisiniz.

0|0
    1|0
    • valla çirkin demem kendime tanrıya haksızlık olur

Kızlar Ne Diyor 6

• İlla mı sevgiliyle mutlu olunur ,biraz alternatif üretsen kendine, çık bir dışarı ,dışarda tonlarca yapılcak iş var ,git birinin ucundan tutuver ahlayıp vahlanma .

0|3
    0|0
  • git yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • AAA bugün pazar mı Ben cumartesi günü sanıyordum bende deminden beri diyorum bu millet niye işe gitmemiş izinleri iki güne mı çıktı sabah sabah gülümsettin valla beni ,ha bu arada pazarları hiç sevmiyorum arkadaş yav

1|0
    1|0
  • burada hava kapalı ama sıcak ve bnde yalnızım :(

0|0
    0|0
  • Nedeni yalnız olduğun için ;)

0|0
    0|0
  • :) ben de

.

0|0
    0|0