Pazar günü temizlik yapanlara uyuz olanlardanmısınız

Arkadaş saat 9'da elektrik süpürgesi açılırmı ve hala sesi geliyor.Pazar tatil yapma keyif günü değilmidir

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• En sinir oldugum şeydir,sabahın erken saatinde araba düdüğü çalınması,süpürge sesi,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• üst kattaki kadın 1 saattir aralıksız süpürge yaptı.nerdeyse kavgaya çıkacaktım

1|0
    0|0
  • Bir de 'kalk kahvaltı yap, sonra geri yatarsın' var. Kahvaltı için uyanılmaz, kalkınca kahvaltı yapılır :(

1|0
    0|0
  • ALLAHIM sukurler olsun ki mustakil evde oturyorum

1|0
    0|0
    • 2 rekat şükür namazı kıl çok şanslısın

• Ama bu seferde mahelledeki veletler cikdirtio ev sokags yakin sokakta cocuklar. Ingir bingir. Bagirio bide 3 cocukmus hadi ordan ali agaoglu duy sesimi KISIR KENT projesi istiom yemin ederim ilk alan olurum

• Komşunun kapısını tıkla ve ; link

1|0
    0|0
  • bizim apartmanda da var sabah erkenden acarlar yoksa ayını yerdemı oturuyoz haha

0|0
    0|0
  • yasalara göre tatil günlerinde öğlen 12 ye kadar ses çıkartılması yasak

1|0
    0|0
  • benim odamda temizlilk olmadikca sorun yok eger benim bolgeme giren olursa kiyamet koptu demejtir:)

1|0
    0|0
  • 10 dan sonra tabi

1|0
    0|0
  • yo yapılması gerek

1|0
    0|0
  • O kadar cesur komşularım yok :)

1|0
    0|0
  • Tam dayaklıklar :)

1|0
    0|0
  • Hayır Pazar günleri temizlik günüdür.Aksini iddia edende Temizlik düşmanıdır!

1|0
    0|0
  • aha aynı annem yaşama sevincimi elimden aldı yeminnen:D

1|0
    0|0
  • süpürgenin sapı ... diye başlarım hakkaten

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Keyif günüdür burada cit cikmaz :) aksama kadar rahat rahat uyunur

1|0
    0|0
  • çalışanlar sadece pazar günü evde olduğu için hem evli hem çalışan bayanların malesef keyif ypma zamanı olmuyor pazar günleri

2|0
    0|0
    • he öğlen sonu yapsınlar diyorsan öyle olmuyor . sabah erken uyanıp işleri bitiriyosun öğleden sonrada kendini sokağa atıyosun . başka türlü inan yetişmiyor :)

• Sessiz çalışan elektrikli süpürgelerden aIsınlar

• aman herks herkese bu kadar saygı duymuyor malesef kim bilir onlarda senin farkında olmadan yaptığın nelerden şikayetçidir. insanlarla ortak yaşıyorsan bir yerlerde ister istemez böyle şeyler oluyor . bizim yan komşuda benim vakitsiz müzik dinlemelerimden rahatsız ama bende onun oğlunun her hafta sonu lig tv izlemesinden rahatsızım

• napacaklar hafta içi olan elemını kederenı süpürgeden cıkaracaklar:) ögleden sonra eşlerıne vakıt ayıracaklar :D

2|0
    0|1
  • manyak insanlar işte milletn br pazarı vr ama kmsenn aklına gelmz

1|0
    0|0
  • 15 gunde bir temizlik yapiyorum ve pazartesi'ye denk geliyor.

Tapilasi komsuyum <3

Benim gurultu sorunum yan tarafimda ki kilise'den gelen yogun gurultu.

1|0
    0|0
  • Kiminin komşusu süpürge açar Kimininki de alt kattan yukarıya karısına bağırır hayırdır inşallah

2|0
    0|0
  • ne yapsınla rhafta içi açlışıyorlar keyfilerinden yapmıolar heralde

2|0
    0|0
    • Öğlen diye bir şey var.Ne hakları var insanları tatil günü rahatsız etmeye

• sabah temizlik,geri kalan zamanda gezme eğlenme gunudur anam oyle ogrettı

2|0
    0|0
  • sinir olmuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...