Sanatçıların aldıgı paraları hakettigini düşünüyor musunuz.

asgari ücretli bir memurun aldıgı maaşla bir sanatçının aldıgı maaş arasında uçurumlar var ne yazıkki.size sorum sanatçıların aldıgı konser ya da jüri üyeliklerinden bestelerden aldıkları paraları sizce hakediyorlarmı...

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• sadece onlar mı ?dizi oyuncularıda öyle . beren saat falan haftada 100 bin alıyormuş el insaf ya . o kız kim yani kim okadar paraona veriliyor yuh diyorum bu sisteme . ben bir ayda 1.200 liraya çalışıyorum benden daha az alanlarda var .üniveriste mezunuyum . güzelliktede o sıçana on basarım . ama hayatım boyunca çalışsam it giibi onun kadar kazanamam .

0|0
    0|0
    • on numara bende sevmiyorum o kişiyi...

• bende evepert geliorum zaten . eve gelincede yemek ye banyo yap valla dizi mizi izleyemiyorum zaten tepkliyim bunlara . insanlar sürünürken geçinmeye çalışırken bunlar para içinde yüzüyor yaptıkları birşeyde yok .sistem çok kötü

• aynen alah hepimie kolaylıklar versin gerçekten hayat hiç adil degil...

Erkekler Ne Diyor 18

• Oturdukları yerden 2 beste yazıp çıkıp bir taraflarını göstererek aldıkları paralar bence çok fazla bile. Bu ülkede neyin hakkı veriliyor ki. Asıl emeği olanlara verilmesi gerekirken fuzuli insanlara yatırım yapılıyor. Yüksek maaş alan sanatçı ve vekillere memur maaşı verildiklerini düşünsenize. Kaç tane sanatçı mesleğini severek yapmayı düşünür ?

0|0
    0|0
  • asgari ücretli bir memur derken :D Ben memurların bile aldığı parayı haketmediğini düşünüyorum ünlüleri godomanları hiç sorma zıkkım olsun

0|0
    0|0
  • bunu hayranlar yapıyor. hayran kitlesi cogalan bir sanatcının konser basına dunyalar kadar para aldıgı gercek. bunu asgari ücretle kıyaslamamak lazım. asgari ücret alanın kac hayranı var. abartmayalım

juri üyelerine gelince juriden kastın nedir ?

0|0
    0|0
  • dünyanın terazisi çok dengesiz

0|0
    0|0
  • Şimdi, İsmail Yk tek bir albümle milyon dolar kazanıyorsa, bu işte bir terslik var..

En içten haliyle, yıllarca devlet tiyatrosu sahnesi tozu yutmuş adam bilmiyor mu lan, Terminatör gibi giyinip ''ben zurna mıyım haa'' demeyi?

Onu bile yapsa, bu denyodan daha güzel yapacağı için, yok haketmiyorlar..

...

(Kol gibi doğalgaz faturası ödedim zaten şimdi, sinirim tepemde lan :/)

1|0
    0|0
  • ,milletvekilleri hakediyor mu?

0|0
    0|0
  • Hiçte hakemiyorlar. Alt tarafı çıkıp şarkı söylüyorlar veya rol yapıyorlar. Kimileri de sırtlarında kilolarca yük taşıyıp onun bahşiş diye verdiği para kadar ev geçindriyor. adalet mi? değl

0|1
    0|0
  • O hesaba girersen bu dünya yalan.

0|0
    0|0
  • donemin sanatcilarindan bahsetmiyorum. bazi sanatcilar vardirki eşsizdirler, onlara odenen paralar az bile. sanata baha bicilmez aziz dostlarim eger hakkini vererek yapiliyorsa bende profesyonel piyanistim ;)

0|0
    0|0
  • bazıları hariç düşünmüyorum akarketr olarak bilemem ama yaptıkları işler sarkılar olarak bence hakediyorlar

0|0
    0|0
  • Dönülmez akşamın ufkundayim vakit çok geç artık derse hak eder. Çok canım acıdı kircan mı belimi derse hak etmez.

0|0
    0|0
  • Sanatçılara gelene kadar, bir sürü siyesetçi var. Bakanların eşlerine bile gezi harcırahları veriliyor. Önce onlardan başlasınlar.

0|0
    0|0
  • demet, serdar buna dahil değil dimi? Paslanmaz çelik sabır, aşk kızıl ötesi yaralı kalp müzesi.

0|0
    0|0
  • tabikide haketmiyorlar.

0|0
    0|0
  • arz talep olayı bu. veren varki alıyorlar

1|0
    0|0
  • bence çok fazla alıyorlar

0|0
    0|0
  • Dünyanın her yerinde bu böyle yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • çok büyük paralar dönüyor ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beni mutlu ediyorlar; kimsenin aldığı para da beni bağlamaz.

0|0
    0|0
  • Sanatçı mı?

Şarkıcı sıfatına bile layık değil çoğu..

Rica ediyorum, kullanmayınız bu kadar güzel bir kelimeyi böyle dangalaklara..

0|2
    0|0
  • ya millet vekilleri? bir de şu nurgül yeşilçay konusu var kadın dizinin her bölümünden 70,000 lira alıyor muş o hakediyor mu şimdi onca fakir kırık dökük evde yaşarken , onlar onca lüks içinde yaşamayı hakediyor mu? güzelim bizim yaşadığımız dünya adil deiiillll..

0|0
    0|0
  • halkımız o kadar pohpohluyor ki ünlüleri,inan sırf bu yüzden hakkediyorlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...