Erkekler için hangi şampuan tavsiye edersiniz ?

Saçları kabartmayan hoş kokan ve iyi temizleyen bir şeyler arıyorum ne önerirsiniz ?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• bir çok şampuanın şimdi erkekler olanı var ama tabi saçın cinsine ve cildinize uygun olanı tercih etmenizi öneririm..

0|0
    0|0
  • clear for men lacivert şişe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Clear Men kullandım ama beğenmedim çünkü ilk 1 gün ferahlatıyor 2. gün kaşınmaya neden oluyor bu yüzdeen her gün banyo yapmak zorunda kalıyorum her gün banyo yapıldıkça saçlar çabuk yağlanıyor bu yuzden 2-3 günde bir banyo yapılması gerekiyor fakat clear ile böyle birşey yapılması biraz güç :)

0|0
    0|0
  • Head Shoulders Badem Yağlı olanı kullanıyorum kabarma ister istemez oluyor ama iyi temizliyor ve hoş kokuyor mesela duş aldın ertesi gün saçına su döküldü resmen şampuan kokuyosun çok harika bişey .

0|0
    0|0
  • dove men care extra fresh

çok araştırdım ama kokusu falan müthiş bence tam erkek ürünü bu

0|0
    0|0
    • dove men care extra fresh
      bu ürünü şampuan olarak kullansam sıkıntı olurmu sonuçta ürün vücut ve yüz için duj jeli?

• Saçların kabarmasının şampuanla bi' ilgisi var mıdır bilmem ama ben clear for men kullanıyorum, gayet iyi.

0|0
    0|0
  • ben sürekli şampuan değiştiren biriydim en son bir zeytinyağlı şampuan buldum uzun süredir kullanıyorum baya memnunum

0|0
    0|0
  • head and shoulders kullan derim

0|0
    0|0
  • clear men tabi

0|0
    0|0
  • Hacı şakir

0|0
    0|0
  • bioblas