Flört ile yakın arkadaşlığı ayıran çizgi nedir?

Hoşlandığım çocukla son derece yakınım. Sınıfta surekli beni kendine çekiyor, gülüşüyoruz.. Ama hep bir flört havası var. Onu bana bakarken buluyorum, bazen romantik bir şekilde gülümseyerek bakıyor. Ama bu çocuk okulda çok popüler ve ona aşık olan onlarca kız var ve ben o kadar da iddialı değilim. Bana geçen günümün nasıl geçtiğini, genelde neler yaptığımı vb. sorması çok hoşuma gitmiyor da değil! Hatta geçen gün aramızda küçük bir tartışma geçti ve akşam real madrid maçı öncesi arkadaşıma mesaj atıp "o iyi mi, benim yüzümden mi üzüldü" diye sormuş, diğer gün yüzü asıktı ve derste hep bana bakarken yakaladım... KISACA; bu çocuk beni nasıl görüyor?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Herhangi bir arkadaşın , yakın arkadaşın senden hoslanma ihtimali vardır. Zaman gösterir.

Flörte gelince. flört zaten yakın arkadaş demek. Genelde onunla gezdigin dolaştıgın demektir. Öpüştügün kişi demek degildir. öpüştügün kişi sevglindir.

Kısacası Flört diye birşey yoktur bana göre

Hoslandıgın kişiyi test ediyorsan eger onun da senden hoslanıp hoslanmadıgını test ediyorsan buna flört denebilir aslında. Ama hoslandıgını belli ettiginde ki kişi senle ilgileniyorsa karsılık bulursun.

cizgi falan yok yani. Yakın arkadaşının senden hoslanmıs olabilecegini de düşünmelisin. belki de o sana flört gözüyle bakıyor. flört bir oyun belki de. hoslanıyorsun ama flörtüm diyorsun. o da hoslanıyor o daflörtüm diyor. simdi hoslananlar neden saklanır ? sacmalık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• basmane durağı!

0|0
    0|0
  • Bu sorunu anlattıklarınla cevaplamaya imkan yok. Ama bir erkeğin, bir kızdan etkilenmesi için illa diğer kızlardan güzel olması gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • popi erkeklerden uzak dur derim elinde tutması çok zor

1|0
    0|0
  • ole bir şey yok arkadaş ayağı g.t ayağı kendini kandırma bir erkek ile bir kadın yakın arkadaş olmazz

0|0
    0|0
  • onunla yalnız kalmaya bakıp dudaklarına yapışsan iyi olur yoksa elinde kaçar gider =)

0|0
    0|0
  • tabiki "( . )" başka ne olcak ki :/

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor işte

0|0
    0|0
  • inceden seni gözüne kestirmiş müstakbel sevgülüsü görüyor yeminnen :D

0|0
    0|0
  • aşık sana o aşık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence hoşlanma durumu olabilir onda da ama erkekler genelde her kız böyle davranırlar bilirsin özelliklede onun gibi çevresinde çok kız var ise genelde kızlar üzülürse iyi mi diye sorar yani bundan birşey çıkarmak senin kötülüğüne olur. O seni öpene kadar bekle derim o zaman adını koyarsınız :D ay sonu cok kötü bitti ama npiiim yani şimdiki erkekler böyle yani sen uzun lafın kısası pek birşey çıkarma onun seni düşünmesinden erkekler,erkekler,erkekler hep böyleler :)

0|0
    0|0
  • sana değer verdiği kesin ama ne anlamda olduğunu sadece o bilir.. ayıran çizgi ilişkinin adının konulmasıdır.

0|0
    0|0
  • Flort bir iliskinin ilk adimi, hoslaniyorsindur ve onunla olmak istiyorsundur.Karsilikli ilk adim atilmis olur.Arkadasinla olayin bellidir.Aranizda iliskiye dair en ufak yeltenme olmaz.

Lakin bazi arkadaslar oluyor ki hadlerini asip, kankayiz ama yavsariz moduna giriyorlar.Kendi kendilerine bir tripler felan.

Senin durum ise, cocuk sana ilgi duyuyor.En yakin zamanda bir taraf adim atmazsa bir halt edemezsiniz.

0|0
    0|0
  • senden etkilendiği açık

0|0
    0|0
Yükleniyor...