Erkekler de kızlar gibi sevebilir mi bu soru erkeklere?

kızlar gerçekten çok severler.peki şimdiki sorum erkeklere.siz erkekler dışarıdan soğukdavranırsınız..sevginizi belli etmeyebilirsiniz.peki siz de içinizden gerçekten bizim gibi sevebilir misiniz?düşünceleriniz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• erkegi kizi mi olur bunun yapmayin, erkek severse gözü kimseyi görmez. bulmak önemli öyle birini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Demek istediğini anlıyorum ama bakış açın yanlış. Erkekler severler. Hatta çok severler fakat çok da kolay vazgeçerler. Burada kadının akıllı davranması gerekiyor. Erkeğini doğru yönlendirmesini bilmeli. Kendisine bağlı kalması kadının elinde.

Bu anlattıklarım kesinlikle ideal bir durum değil ama gerçekler böyle. Keşke aşk tek neden olsa. Kadın için de erkek için de evlilik yolunda başka kriterler devreye girdiği için, örneğin aile kurma hevesi, sorunun kaynağı sevgi yetersizliği sanılıyor.

1|0
    0|0
  • ben sevdim mi tam seviyorum. sevgimi hissediyor karşımdaki. hissetmemesi mümkün değil duygusal biriryim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Yeter Ki Sevsin.Bütün Kızların Sevgisine Bedel Olur

1|1
    0|0
  • öyle bı severlerkı dunyadakı butun kızlar gelse onlar gıbı sevemez bunu unutmayın

1|1
    0|0
  • severiz tabiki.her erkek aynı değil.sanırım sana hep kötü erkekller denk gelmiş

0|1
    1|0
  • sevmeyiz biz niye sevekki para verirseniz severiz ama..

0|0
    1|0
    • Bence yanlış düşünüyosun arkadaşm

• sevemeyiz onun için Ferhat var ki dağları deldi mecnun var ki çöllere düştü. bizi insan olarak görmeyin lütfen çünkü öyle görürseniz sevebileceğimizi anlarsınız ve hataya düşersiniz =)

0|0
    0|0
  • Nedense bende, kızların erkekler kadar sevebileceğine inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • erkekler araba gibidir canım sevmezler. Sen hiç şoförünü seven araba gördün mu? Iyice duygusuz yaptınız Bizi ya :) hani kadın erkek eritti siz severseniz Bizde severiz

0|0
    0|0
  • sever seviyoruz da

0|0
    0|0
  • esas kızlar erkekler kadar sevemezler.

0|0
    0|0
  • Erkekler sizin gibi körü körüne sevmez mantık çerçevesinde sever

0|0
    0|1
  • daha fazla seviyruz

0|0
    0|0
  • severim seviyorumda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• neden sevmesin?erkeklerin kalbi yok mu?kişiye göre değişir kalpsiz erkek de var kız da.herkesi kendin gibi sanma güzel kardeşim..

0|2
    1|0
  • sevemezler arkadaşım bence.çünkü şimdiki erkeklerin aklı hep cinsellikte.sevdikleri için aşk yaşamıyolar.

2|1
    0|1
  • tabiiki sever ya farklı bir ırkmı sanki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...