Beşiktaşlı arkadaşlar sadece bu yıl için demiyorum genel olarak ezeli rakip kimi görürsünüz?

Galatasaray'i mi Fenerbahce'yi mi? Hangi takımla oynadığınız maçlarda daha çok heyecanlanisiniz ve önem verirsiniz?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Tek rakibimiz kendimiz.. besiktasim kimseye rakip olmaz. Ama rakip goren coktur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• valla beşiktaş bir takımın ezeli veya seyir zevki yüksek yeda maçları beklenirgibi görmek zor bence çünkü sürekliliği çok yok biraz o sorunu var gerçek anlamda dünyayada kabul gören fenerbahçe-galatasary derbisidir, kişiye göre değişsede en beklenen 5. debi olduu söyyleniyor, bazıları ilk 10 da der, ilk 2 diyende olsada onu ben kabul etmiyorum şu amada öyle yani , beşiktaş bundan sonraki fener-beşiktaş, galatasary-beşiktaş olarak sıralamaya sokulabilir, kimin kimi derbide rakip görüp görmemesi subjektif bakış açısıdır kısa ve net saygılar ayrıca :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe çünkü nedense maç alan fenerliler ayrı bir havalarda oluyor biz alınca değişik salkca laf sokmaya kalkışmıyoruz Beşiktaş lıyız nihayetinde

0|0
    0|0
    • Ama çok tatlı konuştun ya :)))

• Galata

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaşin kendinden başka rakibi yoktur. Ülkemizde 3 büyükler , 4 büyükler tabiri yapıldığından dolayı tek kalıba sokulur. Gs, fb ve ts ile rakipmis gibi gösterilir

İngiltere liginde Manchester , arsenal , chelsea gibi takımlar kupa sayisi olarak önde olsalar da örneğin Arsenal için Tottenham ile çekişmesi daha önemlidir.

1|1
    0|0
  • Bursaspor.

0|0
    0|0
    • Yok yahu besiktaslilar takma bile onlari

• Tribünsel açıdan söyledim oyun olarak tabii ki kıyaslanamaz.

• Ezeli rakip olarak sordum bende

• Ben Fener'i görüyorum. Galatasaray'la aramızda öyle aman aman bir kavga rekabet yok. Feneri yenmek şampiyonluk gibi.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe, tüm takımların ezeli rakibidir...

0|1
    0|0
  • Ben kimseyi rakip olarak görmüyorum bu bir oyun.

0|0
    0|0
    • Ama sonuçta hiç mi farklı olan yok misal?

• şu an Fenerbahçe misalen UEFA kupasını kazansa gururlanırım çünkü bir Türk takımı.
      Kendi aramızda maçlarımız olacak elbet ama rakibimiz Real, Manchester vs olmalı.

• Tabi ki Galatasaray ezeli rakibimiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...