Ülkemize basketbolda kazandırılan/kazandırılacak kupalardan kimlerin haberi var?

Ülkemizdeki sporseverlerin futbola olan ilgisini diğer branşlarda göremiyoruz.
1996 yılında #Efes in kazandığı korac kupasından sonra 2012 yılında #Beşiktaş europe cup i kazandı. Ayrıca kadın basketbolcularimiz da kupalar kazandı.

Bu yıl #Galatasaray euro cupta Strasburg ile final oynayacak , #Fenerbahce ise euroligde son 8 de ve kupanın favorilerinden biri

Daha önce gerek #milli takımımızla gerekse kulüp takımlarımızla başarılar kazandığımız bu branşa biraz daha destek vermemiz gerekmiyor mu?

1|1
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Spor haberlerinde basketbola biraz daha yer verilmeli bu sayede ilgi biraz daha artabilir.
    Sadece basketbol değil sporun her branşını desteklemeliyiz.

0|1
    0|0
    • Medya ile sorunu çözebilir miyiz sence

• Medya vasıtasıyla sorun çözülebilir, ya da federasyonun basketbol öğrenmek isteyen insanlar için yaptığı teşviklerle de ilgi çekilebilir.

En İyi Erkek Görüşü

• basketbol eskiden severdim takip ederdim ama soğudum
    oyun dinamiklerini sevmiyorum habire oyunun yarıda kesilmesi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Izliyoruz..

0|2
    0|0
  • Ben bazen takip ediyorum daha zevkli bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ara sıra izliyorum pek basketbolla aram yok açıkçası spor dallarıyla yok desek yeridir efes pilseni takip ederdim eskiden son 3 yıldır izlemiyorum sporların hiç birinin maçlarını

0|1
    0|0
  • bu sene avrupada kadın basketbolundu fenerbahçe
    erkek basketbolunda euro cup ta galatasaray
    euroleague da fenerbahçe kupa getirme ihtimalleri yüksek takımlarımız
    bu anlamda kadın basketbolunda maçların türkiyede yapılması kupayı getirme ihtimalini yükseltiyor, eurocup ta gs ikili maçta averaj belirler ve alma ihtimali çok yüksek, euroleagu ise fenerbahçe 4 finale kalır ordaki tek maçlım performansa bağlı buluyorum, ama basketbol otoritelri o kupayı alacabilecek 2 takımdan biri olark görüyor

0|1
    0|0
    • Sence bu kadar basari varken neden ilgi az

• Bazen hak alınmaz verilir , keyfime karşı gelme :)

• Hayır bence Free Running sporuna yüklenmeli ülke.

0|1
    0|0
  • Beni "annen babankısa sen uzmassın" diye alamadılar ogün bugündür o heyecanım yok bu spora heycan var ama hiç bir zaman futbolun yarısı kadar heyecanlı olamiycak benim için

Sizin stada tayibin davutoglunun resminimi koymuşlar fotomontajmi ne yapmışlar bir paylaşım bekliyoz senden bu konuda milleti aydınlat😃

0|1
    0|0
    • Kirpilarak koyulmuş , Turk bayrağı , Atatürk , Cumhurbaşkanı , basbakan ve Beşiktaş bayrağı var
      Ayrıca Kılıçdaroğlu ve Bahçeli de davet edildi , sadece hükümet değil yani

• Gelen gelir gelmeyen gelmez , bizim için çokta gerekli birşey değil
      Bugun yapılacak olan acilis sadece divan uyeleri, basin, eski futbolcu ve teknik direktörler ve devlet buyuklerine oldu. Stadın resmi açılışı yarin olacak , geri sayıma bakarsanız hala son saatler
      Bu akşam
      Açılış orda , çArşı orada , Beşiktaş orda , rte yok , siyasiler yok

• Evet Gs Fenerbahçe bayan baske takımı final oynadı Avrupada. Fener her zaman baskette final forda bayanlarda. Erkeklerde öyle. Gs Avrupada finalde.

0|1
    0|0
  • tamamen katılıyorum sana.. futbola olan ilginin yatırımın %10 u basketbola yapılsa çok daha iyi işler çıkar.. basketbol maçları çok çekişmeli ve zevkli geçer heran herşey olabilir fakat sevdiremedik bir türlü insanlarımıza

0|1
    0|0
    • Sence neden sevdiremiyoruz

• ahh bir bilsem... salonları dolduran seyircilerinde çoğu kurallarını bile bilmeyen külüp taraftar grupları

• Basketbol seyircisi futbol seyircine gore farkını pozisyonlara verdiği tepkiyle gösteriyor aslında. Stepsi 3 saniyeyi bilmeden takıma sadece tezahüratlarla destek olunuyor

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...