BJK'nın yeni stadının açılışına ÇARŞI grubu alınmayacakmış. Siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Açılışı bizzat Tayyip yapacakmış. BJK yönetimide mi yandaş oldu dersiniz?

http://www.abcgazetesi.com/vodafone-arena-acilisina-erdogan-protesto-edilmesin-diye-taraftar-alinmayacak-12910h.htm

0|1
1|11

En İyi Kız Görüşü

• CARŞI alınmaması ve erdoğan acılış yapması benimde kafamı karıştırdı yönetimin neyin ne olduğunu unutmaması lazım stad yokken maca erdoğan gelmıyordu sonucta

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Siyasiler gelip geçicidir çArşı kalıcıdır bu boyle biline

Bugünkü açılışa sadece Tayyip Erdoğan değil ayni zamanda Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli de davet edildi. Kimse bilip bilmeden sadece Erdogani çağırdılar algısı yaratmasın

çArşı nın alınmama durumu yok. Açılış için hazirlanan siyasi pankartlara izin verilmediği için gidilmeyecek. Benim söylediklerim kulaktan dolma bilgiler değil bizzat o kişilerden duyduğum şeylerdir

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• vodafone arena Siyasi izinlerin neticesidir...
    Normalde inönüye bir çivi bile çakılamazdı.
    Şimdi ise modern bir saha ve stad var.
    Çarşının zamanın da siyasi karşı duruşunun neticesi olarak T. C. Cumhurbaşkanın katıldığı stad açılmasından mahrum kalıyor Beşiktaş camiası.

0|0
    0|0
  • ya tayyip gelmicek ya çarşı şimdi mantıken baktıgında şahıs kim olursa olsun cumhurbaşkanının açması mantıklı çarşı gelmese nolcakki çarşı taraftarı yine gelir

0|0
    0|0
  • Ya çarsi ya ben dedi tayyibim erdoganim. Yalaka yönetimim de malum. Kaz gelen yerden tavuk esirgenmezmiş dedi.

Cidden bu acilis cok cins bir acilis oldu. Bir besiktasli olarak yakistiramadim fikrete

0|0
    0|0
  • Başkanı AKP li olanın icraatları böyle olur. Bak bizim Aziz başkana.. Prim veriyor mu hiç teyyoya..

0|0
    0|0
  • korku

0|0
    0|0
  • Haberleri uzaydan takip ediyorsun galiba sadece tayyip değil bütün siyasiler çağrıldı o işi sadece galatasaray yapmıştı taraftarı ıslıkladı zaten taraftar alınmayacak sadece çarşı alınmayacak sanmayın

0|1
    0|0
  • Tayyip dedigin cumhurbaskanimiz, azcik saygi goster.. ona saygin yoksa, onu seçen %50 ye saygi göster..

0|0
    0|0
    • Bak benim cumhurbaşkanım burada işte iyi gör aklında tut. Kafana kazı. Kazıyamazsan biz kazırız! Alamancı seni!!!

s-media-cache-ak0.pinimg.com/.../...5d9264c7f1.jpg

• Haddini bil de konuş.. Yaşça büyüksün lakin yinede cahil kalmışsın..

• Seninle hiç münakaşaya girip senin seviyene inecek değilim. Bütün bu son yaşananlarda sen faturayı kime keseceğini bilemiyorsan bu benim değil senin sorunundur. Bindiğin tren raydan er ya da geç çıkacak ama bu olduğunda gelip de bizden yardım isteme sakın! Ama işte seninle beraber vatanımda yanında gidecek ya ben ona yanarım!
      Dünkü megriciler bugün vatansever oldu ya en çok ben buna şaşıyorum. Neyse ya sana laf anlatılmaz zaten. Bu yüzden sen git akıl hocan gelsin. Biraz onu paçavraya çevireyim! Sen fazla keyif vermiyorsun.

• kimse alınmıycak taraftarlardan

0|0
    0|0
  • Parayı veren düdüğü çalar

0|0
    0|0
  • Sik3rim öyle erdoganı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...