Siz ne düşünüyorsunuz bu düşüncem hakkında?

Galatasaray bu yaz Burak Yılmaz, Melo ve Alex Telles'i yeniden transfer etsin, Ünal Aysal yeniden başkan seçilsin ve Hamza Hamzaoğlu takımın başına yeniden gelsin. Böyle olursa 2016-2017 sezonunu şampiyon tamamlar. Sonuçta bu kadro 2014-2015 yılında şmapiyon olmuştu. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Haklı mıyım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• melo gelecek sanırım zira çok fenerle uğraşıyor ve böyle ce gündeme gelmeye çalışıyor ama bu dediklerin bir fikir ama denenmişi denememek lazım diye düşünüyorm yeni yapılanmaya girmeli, birbirlerine suç atan yönetimler yerine olayı sakin kafayla yönetecek kişeler gelmeli gs nin başına ve bir yol haritası çizmeli şunuda belirtiyim ben gs taraftarı değilim ama olayı böyle okuyorum :D

0|0
    0|0
    • neden denemişi denememek gerek?

• başarıya aç insanları koymak gerekir , bir hedefi olan bu lazım bence iç yapısı sıkıntılı takımlarda çıkış yolu budur gibime geliyor, öteki türlü ismini yazdığın sporcular gittikleri yerded tutunamıyorlar zaten burak ingiltereye gitmişti sanırım tutunamayapı geri gelecek melo italyada onun için işler iyi gitmiyor, paranızı alırlar ceplerine koyarlar giderler bence öyle yani

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Telles zaten bizim futbolcumuz. Burak yılmaz denen ofsayt ve kendini yere atma kralını yeniden niye alalım mk. Melo her transfer döneminde yönetimi maymun ediyor. Melo ararlı futbolcu olsada 8jknin quaresmayı önce yollayıp sonra geri alması gibi bir hata yapmamalıyız. Hamza denen köylü umut bulut fetişi. Sen troll müsün bilmiyorumda senin gibi taraftar profilinden dolayı futbol şubesi bu durumda. Umut bulut size müstahak mk.

0|0
    0|0
  • Burak gitsede olur da melo kalsın alex telles kalsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...