Sizi devamlı aldatan birine aşık olsaydınız ne yapardınız ?

Sizi devamlı aldatan birine aşık olsaydınız ne yapardınız ? Hemde göstere göstere ama o kişiyide çok büyük bir aşkla seviyorsunuz başkasıyla konuştugu zaman acı ve ızdırap dolu günler yaşıyorsunuz sonra bir kaç gün mutlu geçirdik derken gene bu tekrar ediyor gene aynı acıları yaşıyorsunuz ama çok seviyorsunuz ayrılıgı düşünmüyorsunuz bile bu durumda ne yapmamı tavsiye edersiniz : (

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Aldatani affetmek kendine verebilcegin cok buyuk bir ceza sen bu iliskide ask mesk sevgiyle mutluluk yerine kat be kat aci cekerekmi mutlu oluyosun git kolunu bacagini kes kosarken dus serce parmagini carp ne bileyim ama bu aciya katlanma arkadasim sende hic gurur yokmu kendine hicmi deger vermiyosun defalarca degil 1 kere o hata islendiginde silip aticaksin kadinin aldatmasi fingirdekligi sizinkilere benzemez sana cepte muamelesi yapan seni insan yerine koymayan bir o... neyse kes at onu hayatindan onu unuttuktan sonra olmasi gereken sey olucak icine bir nefret basicak zaten igreniceksin

0|0
    0|0
    • evet bakıyorum onun annesini babası aldatmış zamanında o kadın çoluk çocuklu haliyle bile adamdan ayrılmak istemiş bende o olmuyor sevgim hiç bitmiyor ona karşı vazgeçemiyorum aşkından benle evlenir ümidinden ama bir zaman sonra gene aynısını yaşıyorum çok acı çekiyorum sonra seviyorum gitme etme tekrar bana dönüyor ama başkasıyla konuşucak diye bakkala bile gitmeye zaman bulamıyorum işe zaman ayıramadım çalışmıyorum msn başında buna bakabilmek için ama sonuç bu

Kızlar Ne Diyor 6

• saçmalık

ne kadar sevilirse sevilsin aldatılmışsa ayrılmama diye bir şey söz konusu değildir

hemen onu hayatından çıkarmalı ve uzaklaşmalı insan

tüm bunlara katlanıyor tekrar tekrar aldatılmaya göz yumuyorsa ciddi sorunları vardır bir psikiyatra filan gitmelidir

bu kadar gurursuz olunmaz, bu aşk filan değil saçma bir bağımlılık hastalıklı bir ilişki diyebiliriz

0|0
    0|0
    • ama çok sevgi hissediyorum ona karşı beni aldatınca seviyorum nolur gitme etme geri dönderiyorum:((( bu zamana kadar hep bir şekilde dönderdim kapısında bekledim ugraştım döndü ama daha ne kadar yanımda tutabilirim bilmiyorum:(((

• arkadaş kasma da doktora git sen bir tedavi ol inan bu kadar acı çekmeyeceksin

o seni aldatmaya devam edecek

• yapma ya:((( hiç düzelme ihtimali yokmudur acaba evlenince aldatmam kesinlikle demişti ama acaba aldatırmı o zamanda ya:((( tamam gitmeyi düşünüyorum gerçektende

• Kangren olmuş yarayı kesip atmazsan tüm vucuda yayılır seni öldürür

1|0
    0|0
    • ama çok sevgi duyuyorsun vazgeçmede vazgeçemiyorsun sonu nereye varır acaba:((( Allahtan beni bırakıpta gitmedi ama en son eskişehire gelmeyi kabul etseydin istetirdim seni demiş birisi buna:((( bir de bana anlatıyor bunları:(((

• Bu ilk duyduğum zaman sorduğum soruydu. link sonra detayları öğrendim.Adam senin gibi biriymiş ve aile o kızı istetmemiş o çok istemiş evlenmiş.Bak Allahtan hakkında hayırlısını iste seviyorum diye her şeyi göze almak istiyorsan buyur örnek bu

• yapma ya bende aynenn aynennn bu durumdayım malesef:((( ama benimkisi beni acıyorda bir yandan evinin orda bekliyince git döverler seni burda falan açıp anneme söylüyor telefonda çagır al oglunu döverler diye korkuyorum diye ama bir yandanda aynı davranışa devam ediyor:(((

• Seni sevmeyen birini sevemezsin.aliskanlik olmus seninki

0|0
    0|0
  • Katil olurum heralde aslında heraldesi yok kesin katil olurum

0|0
    0|0
    • ya hırpaladım ugraştım ama gene yapıyor:((( bir de çok alçakça hiç umruna sallamıyor beni:(((

• O iyiyse kim kötü acaba?Bu kız büyünu yaptı yoksa sana?Gidip baktır benim hep şüphelendiğim şeyler çıkar bak

• bilmiyorum ki yapabilir mi ki acaba demiştim bir kere seni sevmeyen birinin sevgisini kazanabilmek için ne yapılır falan git büyü yaptır bari demişti çok kültürlü biliyor ama durupta bana yapar mı ki acaba eger yapmış olsada neden bunu olumlu yönde kullanmasın ki ben olsam bana aşık etseydim onu büyüyle çok bunu çok iyi kullanır onu hiç üzmez alıp evlenirdim

• bu kadınlar diyete dayanıyorsa o adamın aldatmasına da dayanır şutlayıp acısınada

0|0
    0|0
  • Olmam, soğurum ondan.

1|0
    1|0
    • ama soguyamıyorsun bırakamıyorsun bir türlü çok seviyorsun birde çok kıskanç bir annen var daha en başında ben istemiyorum diyip kestirip atan:(

Erkekler Ne Diyor 4

• git mazoşistlik tedavisi gör 3 ayda çözüme ulaşıyosun sen ağır mazoşist olmuşsun kardeşim kusura bakma...

2|1
    1|0
  • Aldatan kadından hayır gelmez. (Hem nasıl bir mide sendeki öyle)

Salla gitsin. Öyle ilişki mi olur la.

0|0
    0|0
  • ne kadar sevsemde defalarca aldatmaya kalmadan bitmiş olurdu o iş. bitiş şeklide sebep aldatılmaksa çok acı olurdu

0|0
    0|0
    • ama 3 ay sabah akşam kamera karşısında görüşüyorsun her iyi zamanında o var yanında gece güzdüz konuşuyorsun sonradanda bakmışsın bir gece telefonu meşgul bir buçuk saat başka bir erkekle konuşuyor açıp sana da nette tanıştıgım birisiyle dertleştim diyor:((( bu durumda ne yapardınız

• Bak kardeşim namus kafada başlar, bacak arasında biter. Seninki söylediğin üzre kafada bitirmiş, Biriyle yatmasını beklemek seni sadece üzer. Vazgeç işte

• ama şimdiye kadar sadece konuştu cinsel anlamda bir durum olmadı ki bana bile yaptırmadı böyle bir şey ama cinsel anlamda da aldatır mı acaba ya:(((

• nasil bir salakliktir bu..

1|0
    0|0
    • ama çok seviyorum daha sonradanda seviyorum bitiyorum diyorum gene bana dönüyor ama gene yapıyor:(((

• yapma dostum..kendine gel

• benden ayrıldıgı zaman o kadar kötü aşk acısı çekiyorum ki telefon başında nolur dön bir yandanda aradıgınız kişi şu an bir başkasıyla görüşüyor:((( ugraşarak gene dönmesini saglıyorum ama gene yapıyor nedir sorun anlamadım sevgim bitmiyor ona karşı kaybetmek istemiyorum kendisini ama bunlar oluncada ne yapıcagımı bilemiyorum:(((

Yükleniyor...