Sizin içinizdeki çocuk kaç yaşında?

Sizin içinizdeki çocuk kaç yaşında bakalım :)

link

Benimki :)

İÇİNİZDEKİ ÇOCUK HİÇ BÜYÜMEDİ

Büyüdünüz, belki yaşlanıyorsunuz, ama içinizdeki çocuk hiç büyümedi. En sevmediğiniz şeyi düşünün: Sorumluluk almak. En zayıf olduğunuz şey? İstikrar... Ama bunda kabahat sizde değil. Sizin bir türlü büyüdüğünüzü kabul etmeyen yakınlarınızda. Kontrolünüz hala onların elinde. Bu size rahatlık sağlıyor, çünkü sırtınızı onlara dayamışsınız. Ve siz sadece içinizdeki veledi dinliyorsunuz...

Çıktı sizlerde çözün paylaşın :)

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• İÇİNİZDEKİ ÇOCUK ÇOK YAŞLI :

İçinizdeki çocuk çok yaşlı. Siz büyürken o hızla yaşlandı.

Neden mi? Bir düşünün en önce neyi öğrendiniz? Temkinli olmayı.

Sorumluluk taşımayı. Vesvese etmeyi...

Bu yüzden içinizdeki çocuk hep frenle karşılaştı, tolerans kıtlığınızdan nasibini aldı. Her şeyden önce siz gevşeyemiyorsunuz ki...

Bir düşünün en nihai hayaliniz huzur. Tıpkı bir yaşlınınki gibi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İÇİNİZDEKİ ÇOCUKLA YAŞITSINIZ

İçinizdeki çocukla beraber büyüdünüz, bu nedenle sizinle aynı yaşta. Çünkü uyum denen şeyin duayenisiniz. Ortam ve insanlarla hep uyumlusunuz. Her çağınızı doya doya yaşıyorsunuz (yaşadınız). Hiçbir konuda aşırılıktan eser yok. En gelişkin duygunuz gerçekçilik. Hayalini kurduğunuz şeyler bile gerçeğe o kadar yakın ki...

0|0
    0|0
  • Benim içimde çocuk yok yaaa:(( Ben çocukkende içimde bir adam varmış. Şimdi yine adam var ama yani dede yok içimde.

0|0
    0|0
  • İÇİNİZDEKİ ÇOCUK SİZİ TERKETMİş

İçinizdeki çocuk çok, ama çok uzaklarda. Geçmişinizde kaldı. Sizi terkedeli çok olmuş. Nedeni, uyum denilen şeyle aranızın pek iyi olmaması. İçinde bulunduğunuz ortamdan, insanlardan öyle uzaksınız ki. Tam bir bezgin Bekir gibi görünüyorsunuz uzaktan. Oysa içinizde ne fırtınalar kopuyor. Kimse sizi anlamıyor diye şikayet etmeyin. Her şeyden önce siz çevrenizdekilerle ilgileniyor görünmüyorsunuz ki...

0|0
    0|0
  • yaşım 20 ama benmki en az bi 45'lerde

0|0
    0|0
  • Kardeş gibiyiz aslında benimle beraber büyüyor kerata

0|0
    0|0
  • en fazla dokuz ay olmuyo mu sizin ki?

0|0
    0|0
  • 6 yaşında daha ilkokulda hep o halime dönmeyi istemişimdir

0|0
    0|0
  • benim içimde hiç çocuk yok ya :(((

0|0
    0|0
  • çocuk öleli çok oldu

0|0
    0|0
    • ohooo herkesin ki ölmüş ona kalırsa içerde içerde sen öldü sanıyorsun ..

• heyecanımı kaybettim,yok inancımı kaybettim:P olmuyor insan hevesini kaybedince dara düşünce çocuk tarafı falan kalmıyor.ne kadar çocuk olsan kurtarmıyor

• sende çocukça şeyler yap gelir o hewes :)

• Test Sonucu:

İÇİNİZDEKİ ÇOCUK SİZİ TERKETMİş :D ne yapıcaz simdi yenisini nasıl ediniyoz :D

0|0
    0|0
    • şimdi napcan çocuklaşacan yeniden :) çocuklar ne yapıyorsa sende onu yapacaksın ..

• :D ben cocuklarıda sevmem ya kalsın iyi bole icimde cocuk olmayı versin :D

bu arada bunuda cozdum cok kotu ya :D

link

ilk 143 cıkardım 2. fulledim bence ama 150 cıktı 151 cıkaran varmı diye merak ettim simdi :D

• Bu geçende sorulmuştu ama yinede nezaketen verelim..17...ergenliğin tavanı reşitliğe 1 kala

0|0
    0|0
  • ölmek üzere

0|0
    0|0
    • testi çözdün mü ?

• bak bu olmadı şimdi sen onu hayata döndür :)

• senin hayatından 60 yıl geçmiş olsa geri dondururmusun o cocugu geri...

Kızlar Ne Diyor 10

• İÇİNİZDEKİ ÇOCUK SİZİ TERKETMİŞ:

İçinizdeki çocuk çok, ama çok uzaklarda. Geçmişinizde kaldı. Sizi terkedeli çok olmuş. Nedeni, uyum denilen şeyle aranızın pek iyi olmaması. İçinde bulunduğunuz ortamdan, insanlardan öyle uzaksınız ki. Tam bir bezgin Bekir gibi görünüyorsunuz uzaktan. Oysa içinizde ne fırtınalar kopuyor. Kimse sizi anlamıyor diye şikayet etmeyin. Her şeyden önce siz çevrenizdekilerle ilgileniyor görünmüyorsunuz ki...

yaaa yalan söylüyor bu :/

0|0
    0|0
  • İÇİNİZDEKİ ÇOCUKLA YAşITSINIZ

İçinizdeki çocukla beraber büyüdünüz, bu nedenle sizinle aynı yaşta. Çünkü uyum denen şeyin duayenisiniz. Ortam ve insanlarla hep uyumlusunuz. Her çağınızı doya doya yaşıyorsunuz (yaşadınız). Hiçbir konuda aşırılıktan eser yok. En gelişkin duygunuz gerçekçilik. Hayalini kurduğunuz şeyler bile gerçeğe o kadar yakın ki...

0|0
    0|0
  • İÇİNİZDEKİ ÇOCUKLA YAşITSINIZ

0|0
    0|0
  • çocuk içimde ama etrafımda çok moron var, canımı sıkıyolar

0|0
    0|0
  • anne ben çocukken kaç yaşındaydım? :D

0|0
    0|0
    • Sen küçükken çok küçüktün

• öğrendin mi şimdi :)

• link olduğunu görmemiştim pardon direk cevabımı hazırlayıp girmişim eheh :D test için teşekkürler:)

• 5 le 9 arası hiçbir zaman daha fazla büyümedi :)

0|0
    0|0
  • valla babam kazık kadar oldun der

0|0
    0|0
  • çocuk mocuk kalmadı içimde artık :)

0|0
    0|0
  • sonucu beğenmedim paylaşmıyorum

0|0
    0|1
  • Benimki ölmüş bu dandik teste göre peehh!

0|0
    0|1
    • wardır wardı içinde boşwer testi sen war diyorsan wardır :)

Yükleniyor...