Kapat

Bildiğiniz cok etkili bir diyet var mı?

arkadaslar 2 hafta sonra ablam evleniyor, dün abiyemi denedim bir kac ay olmuştu alalı, önden iyi duruyo ama arkadan cok kötü kollarım sırtım etli etli duruyo😢😩😩 bana bugünden itibaren yapabilecgim cok etkili hızlı bir diyet lazım ( yani sira 2 hafta spor da yapacagım)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yemek yeme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ekmek yeme hiç o zaman verirsin 2 haftada

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şeker atman lazım :)

1|0
    0|0
  • Su ceviz kuru kayısı yağsız yoğurt yağsız süt peynir ve meyve 1 hafta boyunca bunlarla beslen + bol bol sade kahve yeşil çay ve sıcak suyun içine 1 2 limon sık iç faliyet olarak sopa yarım mekik ve 15 dakika koşu öneririm

1|0
    0|0
  • Sadece ekmegi kes lendiliginden kilo verirsin

1|0
    0|0
  • evet, ekmeği kes ! :) gerisi sorun değil..

1|0
    0|0
  • Tatlı Ekmek Un Şeker gibi şeylerden uzak dur. Sporda yap. Faydasını görürsün 👍

1|0
    0|0
  • çok etkili bir diyet diye bir şey yok bence, sana uyan bana uymaz mesela, popülerlerden uzak dur bence, kendine dön bence kendinde bir liste oluşturabilirsin yani

0|0
    0|0
  • sabah öğle aksam aç karna acı patlıcan iyi geliyo kiloyu eritiyo :D

0|0
    0|0
  • nesfit 14 gün diyeti. Tam düğüne yetistirir seni. detayini googleye yaz bak.

0|0
    0|0
  • yeme. yiyerek zayıflaman kadar saçması yok. kahvaltın iyi olsun akşam yemeğin çok az.

0|0
    0|0
  • Yap anam yap iki haftada çok olur

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sırt için bildiğin oklavayi omuzuna sağ sol dön sabah akşam 300 yap inanki çok teşekkür edeceksin bana sırtın ve belin incelir

0|0
    0|0
  • Yemek yemiceksin bol bol su içip yuruyuz yapcaksin sabah akşam düzenli

0|0
    0|0
  • Protein ye hep salata falan yanında karbonhidrat sıfır ve spor

0|0
    0|0
Yükleniyor...