Bu kadar yatırıma rağmen hala başarı yoksa neden futbolla yatıp kalkarsınız?

Diğer spor dallarına futbolun onda biri yatırımı yok ama hala bir başarı yok. İnsanlar sabahtan akşama 1300 tl için canını dişine takarak çalışıyor ama futbolda trilyon alan futbolcuların kaprisinden geçilmiyor... Ancak bir dünya üçüncülüğü, bir uefa kupası. Aradan neredeyse 20 yıl geçmiş hala aynı muhabbetler. Ama en azından basketbolda dünya, avrupa ikincisi olmuş bir milli takım, final-four a kalmış takımlar varken hala değer görmemesi adaletsiz değil mi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya gercekten benim gibi düşünen insanı bulmak özellikle de erkek, paha biçilemez 🙏🏼 diğer hic bir spor dallarına önem verilmiyo futbol kadar ve Allah'ın cahilleri sırf top oynayabiliyo diye nerelere geliyolar (Kasımpaşa'da oynayan okul arkadaşlarım ve Galatasaray'a transfer olan mahalle arkadasimdan bahsediyorum) sırf bu yüzden takım tutmuyorum artık.

0|1
    0|0
    • "Futbol afyondur" diye düşünmeye başladım artık. Ve aralarından büyük bir çoğunluğuda eğitimsiz dediğin gibi :( keşke hepsi bir kaçı gibi "nasıl olsa kazanıyorum" mantığını bırakıp eğitimlerine dwvam etselerdi.

• Aynen öyle, futbolculara verilen paralar ülke şartlarına göre aşırı tuhaf aşırı haksız

En İyi Erkek Görüşü

• yazdıklarında haklı yönler var basketbolda takımlarımız önemli başarılara imza atıyor aynı zamanda voleyboldada dünyanın en iyilerindeyiz az kişi bilir gene ama hentboldede ciddi başarılarımız var iyi bir sporsever olarak şunu belirtmeliyim ki dünya da bir çok ülkede fuutbol 1spor olarak sevilir 2 basketbol, 3 voleybol diye sıralama gider, çok az ülkede de 1. sıra basketbol sonra digerleri gelir amerika, litvanya, yunanistan ki ciddi bir basketbol kültürüleri var, eski yogoslav ya ülkelieri sonra, kimi ülkelerded ftbol basketbol kafa kafayadır ispanya ve italya bu işşin kaderi bu gibi futbol daha yaygın sonuçta ve kolay bir spor bir acıdan 4 taş koy ve maç yap , basketbol , voleybol öyle değil, ciddi yatırım gerektirir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Basketbolda her sene avrupa kupası kazansak da futbolun popüleritesini geçemez maalesef

Sorsan ülkeye Efes ve Beşiktaş in iki kupa getirdiğini çoğu bilmez

0|1
    0|0
  • Futbol bizim ülkemizde baronların, hayatında sporla alakası olmamış para babalarının, bunların yaltaklarının, yeteneksiz kabiliyetsiz futbolcuların kendini hoca sanan direktörlerin para kazanıp hayatını yaşama işidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...