Ya bacak nasıl incelir?

1.63 boyum 52 kiloyum herkes fiziğin iyi diyo ama bacaklarim kalın veya ben öyle hissediyorum bacak nasıl incelir ne yapmalıyım?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bazı insanların kasları büyüktür, benim de öyle. Kilon fazla olsa yağın da varmış derdim ama kilon iyi, hala bacakların kalınsa bu da büyük kasların olmasından kaynaklanıyor eritmenin de pek bir yolu yok. Boşver sen diğerlerinden daha hızlı koşabilir ve daha yükseğe zıplayabilirsin demek oluyor bu (eğer çalışırsan tabii :)) ayrıca bir çok erkeğin de hoşuna gidiyor bu kalın bacaklar, kalçalar tabi eğer yağ kalınlığı değilse bu. İnan bana şu thigh gap'i olan sıska ve afedersin g*tü olmayan kızlardansa bacakları ve totosu olan kızlar daha sağlıklı duruyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Badem yağı ile iç bacaklarini

0|0
    0|0
  • Bisiklete binebilirsin, bacaklarına naylon sarıp yürüyüş yapabilirsin o bölge daha çok ısınır ve yağlar erir, Badem yağını deniyebilirsin,

0|0
    0|0
  • Bol bol bisiklete binmelisin..:)

0|0
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0
  • Spor yap. Başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • diyetle ve sporla

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • salonumda çalıstırabılırım seni

0|0
    0|0
  • Spor ile ya da her sabah koşacaksın

0|0
    0|0
  • Yürümelisin. :)

0|0
    0|0
  • Bisiklet sür

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Kolay kolay incelmiyor yüzebilirsin ya da bisiklet çevirebilirsin

0|0
    0|0
  • Sakın squat yapma

0|0
    0|0
  • Snav cek

0|0
    0|0
  • Plates yap

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun

0|0
    0|0
  • Pilates

0|0
    0|0
  • Sıkılaşma programıyla hallolur

0|0
    0|0
  • Egzersiz yaparak incelir kilo vererek incelmez kilon yok cunku

0|0
    0|0
  • yürüyüş yap bol bol ve diyet

0|0
    0|0
  • Bisiklet kas yapiyor ya canim internettn haraketler var bacak inctme onlari yap bide plates

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • uzun süreli koşu (40 dk dan çok), yüzme, bacak esnetme en işe yarayanlarıdır. pilates ve yoga da faydalı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...