Bu sene uefa kupasini Chelsea alir gibi geliyor?

Kadrolari çok zengın Davıd Luız, Juan Mata, Eden Hazard, Frank Lampard, Demba Ba ve Fernando Torres ve daha saymadıklarım var sızce bu takım kupayı alır mı almaz mı? Bence hıç zorlanmadan alır

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tottenham'ın da aşağı kalır yanı yok. Hatta Tottenham daha istikrarlı bir takım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• chelsea en büyük favori

1|1
    0|0
  • gerçekten komik sorulardan biri daha gsli yine göstermiş gsliğini onlartabiki istemez fenerin kupa kazanmasını o zaman real madridi tutan fenerlilere bir şey söylemeye hakkınız yok :) siz gsliler fenerin rakiplerini tutmaya devam edin ama biz beşiktaşlılar hiç kıskanmadan fanatikliği bir kenara bakırakıp fenerbahçeyi destekliyecez biz siz olmayacaz chelsea finale kadar giderse finalde fenerbahçeyle karşılaşırlarsa fenerin yenebileceğini düşünüyorum şanlar eşit chelsea ahım şahım bir takım değil artık bu gsliler kendilerine çeki düzen versin türkiyenin en antipatik en nefret edilen kulubu olmayı başardı bu yaptıklarınızla sonra diyorsunuz niye bizi avrupada desteklemiyorlar siz böyle yaptıkça herkez size kin besler tabiki desteklemez :)

1|2
    0|0
  • Biyerleriniz tutuşmuz 13 senedir hiç uefa kupasını kim alır ayaklarına yatmıyodunuz bu sene ilgilenir oldunuz dünki ligin son sırasındaki takımı yenmek içinde yaptığınız çirkeflikler ortada, bir takım yenmek için en fazla bu kadar alçalabilir zaten,

1|2
    0|0
  • bu iş kadroya bakmıyor arkadaşım.. barcelonadan daha iyi top oynayan bir klüp varmı? yok ama adamlar şampiyonluğuda kaçırabiliyor şampiyonlar liginide.. ayrıca okadar büyütmeyin hiçbir takımı gözünüzde.. yenilmeyecek tek şey inançtır. inancın yoksa kaybedersin..

0|1
    0|0
  • O kadroyla şampiyonlar liginden 3. çıktılar bana kalsa en kötu 2.ci çikarlardi ama futbolbu kadro ekstra özellik fakat kadro oldumu yener diyemeyiz.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe destekliyordum baktım bizim türk milleti bir yerleri kalkmaya başladı dedim ondan sonra inş fenerbahçe elenir en iyisi chelsea alsın büyük klüp ona yakışır bu kupa

0|1
    0|0
  • Ben bir galatasaraylı olarak fenerin almasını ister ve alacağına dair inanca sahip oldugumu söylerim

0|1
    1|1
    • Yaniliyorsun gibi geliyor bana hazard ve torres butun fenerbahce takimina bedel ve bu arada kalite farki ortada

• çeyrek finaldeki kadroda öyleydi evde 2-1 yenip deplasmanda 1-0 yenilmişti deplasman golü avantajıyla geçmışlerdi turu fenerbahçe bir gol daha atsa geçiyordu turu yani .o zamandfa kalite farkı vardı.

• Bİr Fenerbahçeli olarak İnşallah Chelsea ile Finalde karşılarşırız istiyorum :D Bir umut belki 2008'de şampiyonlar ligi Çeyrek finalinde bizi elemelerinin intikamını alırız :D

0|0
    0|0
  • chelsea finala kadar çıkar ama finalde ne olur bilemeyiz final havası bir başka her futbolcu canını dişine takarak oynuyor finalde

0|0
    0|0
  • benfica fener finalde oynar

0|0
    0|0
  • çekememezlik kötü bişey..

0|0
    0|0
Yükleniyor...