Kankam yarın bize kalmaya gelcek ne ypablriz

yarın akşam kankam bize kalamya glecek ve hep aynı şeyler yapıyouz değiş neler yapablriz arkdaşlar dışarı çıkmadna ama

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• beraber yaptıklarınızıda yazarsanız daha isabetli önerilerde bulunma şansımızı arttırma yolunda önemli çabalarınızı göz ardı edilmeyeceğini bilmenin verdiği rahatlıkla yorum bekleyebilirsiniz

1|0
    0|0
    • nette takılmaca bişeyre içme yeme şarkı dinleme konuşmak ya da yastık savaşı o kdr :d

• korku filmi izlenebilir , tavla satranç oynanabilir , defile düzenlenebilinir vs..kız olmadıgım için aklıma şimdilik bunlar geliyor.

• yinede saol

Erkekler Ne Diyor 15

• hep aynı şeyler ne mesela. Benim arkadaşlarım geldıgınde cins cins oyunlarla gelirler kımı zaman kızlara hamur açtırırım kek tatlı yaptırırım kımı zaman ben yemek yaparım erkeklerle batak oynarız :D

1|0
    0|0
    • ya bak sırdan deeğim işte mizk dnle oyun oyna flm izle yemek yap yemek ye gül eğlen böyle korkuç ya da sıradışı bişeyler diyoruö

• oturun çay için ne gerek var böyle şeylere :D

• El şaklatmaca oynayın:/

0|0
    1|0
  • ruh çağırın beraber korkasınız ne güzel .

1|0
    0|0
  • gta oynayın

0|0
    1|0
  • gelecegı saate baglı sımdı bacı :D yemek yiyin film izleyin dedikodu yapın omegleye girin yüzünüzü göstermeden abazalarla dalga gecın cok zevklı :D

0|0
    1|0
  • flim izleyin

0|0
    1|0
  • beni de çağırabilecek olma şansının olması ne kadar güzel dimi :)

0|0
    1|0
  • erken uyuyun değişiklik yapın

0|1
    1|0
  • Feyk bir hesap açın ve ortaklığı karıştırın :-)

0|0
    1|0
  • çok değişik fikirler geldi aklıma ama kategori müsade etmez :(

0|0
    1|0
  • ödevleri yapın sonra 11 e doru yatın sabahta okula :P

0|0
    1|0
  • kur-an okuyun..kalbinizi verin.bu hazzı başka hiçbirşeyde bulamayacaksınız.(yine yobazlığım tuttu)

0|0
    0|0
  • film falan izleyin

0|0
    0|0
  • pijama partisi yapın

0|0
    0|0
  • Nerden bilelim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1