Spor salonuna yazılmalımıyım?

Zayıf biriyim bilgisayar üzerinden çalışıyorum bir yandan da sınava hazırlanıyorum ama spor yapmak istiyorum spor salonuna yazılmalımıyım? Daha mı çok kilo veririm yoksa ideal kiloma spor ile ulaşabilir miyim? Boyum 1,65 kilom 42 falan.

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo alirsin spora basla kardesim

1|0
    0|0
    • Çok kilo almak istemiyorum sabit 45 46 olsam yeter. Fiziğimde kötü değil işe yarar diyorsun yani?

• Çok itici durdugunu düşünmüyorum aşırı bir zayıflık yok boyuma göre fiziğim toparlıyo ama deniyeceğim teşekkür ederim :)

• Peki sen bilirsin rica ederim 😊

En İyi Kız Görüşü

• Yazıl tabi.

1|0
    0|0
    • Sağlıklı kilo alabilir miyim vucudumu şekle sokabilir miyim orantısız bir vucudum yok ama.

Erkekler Ne Diyor 10

• salona gerek yok. evde de yapabilirsin, asansör kullanma, toplu tasımaya bir durak sonra bin ve bir durak once inerek yürü, markete en yakına değil bir uzagındakine git ve yürü, en onemlisi sabah erken kalkıp ekmek almaya git ve günde en az 3 litre su tüket. toparlarsın.
    sunuda unutma, yemek yemeyi azaltma sakın.. yapacağın tek şey, devamlı yanında şekersiz birşeyler olsun ve devamlı atıştır..

1|0
    0|0
    • Asansör kullanmam zaten ve mümkün olduğu kadar yürümeyi tercih ediyorum çok abur cubur tüketirim ağzım pek boş kalmaz ama sabit bir kiloya ulaşamadım. Bu arada kilo vermeye değil almaya çalışıyorum yani almasamda olur ama sağlık için evde boş oturmayayım hem :)

• bahsettiğim şey kilo alman için zaten. ancak, kilo alırkende dengeli kilo almak ve aldığın kilonun yag olmaması onemli. yag olmasın diye su. bölgesel olmaması için şekersiz, dengeli olması için yürüyüş.

• Teşekkür ederim :)

• Kilo alırsan uyguladığın yöntemi mesaj at

1|0
    0|0
    • Kilo almam için uygun bir yöntem henüz yok benim kilo almam çok zor :D

• plates yap tatlım vücudun sıkılaşır

0|0
    0|0
  • kız çöp kalısın

0|0
    0|0
  • Spor yaparak sadece ideal kilona kavuşmakla kalmaz bir çok hastalığın önüne geçebilirsin. Ayrıca gün içindeki stresten de rahatlıkla kurtulabilirsin. Bence yazılmalısın.

0|0
    0|0
  • İstanbuldaysan yardımcı olurum sana ben

0|0
    0|0
  • zaayıflıktan ölüceksin kız az yemek ye :)

0|0
    0|0
  • Antrenmanını kilo almak üzerine yapacaksın zaten kilo verme gibi bir durumdan korkma

0|0
    0|0
  • Kas yap

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...