Siyah noktalardan kurtulmanın yolu var mı?

Kil maskesi kullandım senen sivilcelerimi yeniden kızarttı ve siyah noktalarım çoğaldı 2 kere yaptım daha üstelik .. anlayamadım.. sizin bildiğiniz ve faydasını gördüğünüz siyah noktalardan kurtulmanın bir yolu var mı ?

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Siyah nokta bandı işe yaramıyorsa anladığım kadarıyla oldukça derin .Komedon aleti diye bir şey var eczaneden bazı cosmetik mağazalarından edinebilirsin banyodan çıktığın zaman onu kullanarak gözeneklerini boşaltman lazım çok bastırma en az haftada bir kez yap boşalttıktan sonrada cilt temiziliğine dikkat et uygun ürünlerle sabah akşam yıka tonikle ve nemlendir . Eğer dikkat etmessen yine olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Siyah noktaları gidermek için ne tür maskelerden faydalanabilriiz link

Siyah noktalar nasıl temizlenir link

1|0
    0|0
  • Cilt bakımı yaptırmalısın.Özel yöntemler var.Buhara filan tutuluyor.

1|0
    0|0
  • Bende de var fakat dikkat çekici değiller. Ama beni bunaltıyor sürekli aldırmaya çalışıyorum bantlarda bir yere kadar :(

0|0
    0|0
  • Siyah nokta bandı kullan. Yüzünü her gün yıka ve yediklerine dikkat et.

2|0
    0|0
  • nivea veya watsons'un siyah nokta bantları. haftada birden fazla kullanma, kullandıktan sonra 1-2 saat dışarı çıkma.

0|0
    0|0
  • dostum o bantlardan kullanmadım ancak bimde satılan yüz jeli ve kremi var onu al düzenli olarak her akşam yatmadan uygula o gözenekler bile kapanıyor...

1|0
    0|0
  • Siyah nokta bandı her zaman işe yarar.. O gördüğün porselen tenli kadınlar, gece bundan paket paket kullanıyorlar..

Banyodan sonra yapıştır suratının her yerine.. Kuruyunca kaldır, kağıttaki pisliğe bak..

1|0
    0|0
    • bende yaramıyor maximum 2 tane çıkarıyor.. :(

• Yok mu şuncağıza şunları öğretecek bir kadın gibi bir kadın? :)

Yani benim bir erkek olarak vereceğim bilgi, anca sağda-solda okuduğum kadardır. Ben anlamaz yani o kadar.. :)

• :D teşekkürler yine de

• Gizli kullanıcı olmasaydınız söyleyebilirdim.

0|0
    0|0
    • neden ne fark eder ? bilgi yine sizde değilmi

• ben sizi ekleyeyim o zaman

• Eczanelerde bunun için ürünler var ama tabi denemedim. Denemek gerekli en güzeli yani eczaneye sormak.

0|0
    0|0
  • bantlar...

1|0
    0|0
  • bnde de aynı sorun var bantlar oluo faydasını gördüm

1|0
    0|0
  • haci şakir

0|0
    0|0
  • mavi çamur maskesi loreal onu dene

0|0
    0|0
  • pudra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• garner 3in1 maskeyi cildini ıslatıp haftada 3defa bastırarak parmak ucu avuç içi uygulayıp yüzünde 5dk gezdir.. cildin biraz kızarır peeling amaçlı siyah noktayada iyi geliyo bi süre uygula bırakma.

0|0
    0|0
  • Efsunum'un cevabına bak.

link

0|0
    0|0
    • deneyeceğim teşekkürler . siz denediniz mi ? :)

• tamam teşekkürler :)

• R.ederim.

• ilk önce cildini uygun bir peeling yapıyorsun.

Daha sonra gene cildine uygun bir tonik ve pamuk ile yüzünü temizliyorsun.(siyah noktalara biraz bastırarak)

daha sonra nemlendirici ile ama yağsız olacak onunla hafifçe yüzüne masaj yapıyorsun.

peeling için loreal pure zone (derinlemesine arındırıcı jej) i tavsiye ederim.

tonik içinse olay'ın canlandırıcı toniği

nemlendirici içinde nivea young matlaştırıcı jel kremini... ben bunları kullanıyorum çok memnunum

0|0
    0|0
    • öğrencim ben bunların hepsini alacak para nerdeee :)))

• peki :)

• sivilcesi varsa peeling yapmasın sivilcelerin dağılmasına sebep olur

• hamama git sıcakta gözenekler açılıyor bide kese sür ohh bebek gibi oluyosun

2|0
    0|0
  • Buhar banyosu.Suyu kaynat ve yüzünü buhara tut terliceksin bütün siyah noktalar yuvalarından çıkacak..

0|0
    0|0
  • Gidip bir aktardan toz jelatin al..

Sonra bunu tarife göre kaynat ve ılıklaşınca yüzünü yakmayacak derecedeyken yüzüne sür..

Bir tane kalmaz..

0|0
    0|0
  • Gunluk temizleme jeli kullan.

Siyah nokta bandi kullan. (Uzerinde yazdigi gibi degil de,banyodsn sonra daha etkili oluyor)

Yuzunu cok bastirmadan lifle daireler ciz.

Butun bunlardan sonra cilt tipine uygun nemlendirici kullanmayi unutma.

0|0
    0|0
  • limon suyu ve ezdiğin aspirini karıştırıp yüzüne sür , 15-20 dakika beklet . Ilık suyla yıka . Ben arada yapıyorum çok iyi geliyor. Yüzün biraz yanabilir merak etme bir sey olmuyor :)

0|0
    0|0
  • siyah noktam yok ama olsaa kil maskesi yapardım

1|0
    0|0
  • ÖZELDEN MESAJ AT YARDIMCI OLAYİM (GÜZELLİK UZMANIYIM)

0|0
    0|0
  • L'oreal Paris Pure Zone nun setini kullanıyorum çok memnunum önerebilirim işe yarıyor

0|0
    0|0
  • burun bantları işe yarıyorrr

0|0
    0|0
    • watsons unkini aldım 2 tane filan çıkardı hiçbir işe yaramadı :(

• nivea gayet iyi watsons ben de kullandım o yuzeysel ama nivea baya etkili ama ardından hemen tonik kullanmalısın

• Eczanelerden ya da kozmetik dükkanlardan siyah nokta bandı alabilirsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...