Bir kız yakın erkek arkadaslarına neden sureklı ten teması halınde olur kardes gıbı goruyorsun neden yanı ?!

çok yakın oldugum bı kız arkadaşım var bütün erkeklere karşı el kol dokunmadan bı ıletısım kuramıyor. mesela cok samımı kardes gıbı oldugu bırı var bende o cocugu sevıyorum yanı hoslanıyorum daha dogrusu 2 senedır tanısıyorz gecen hep beraber evde oturuyorz sureklı aramıza oturuyor omzuna yatıyor cocugun gercekten delı oldum boyle bısey olabılır mı ya.hayır ılgınc olan sevgılısı olsa elını zor tutar ama kızın yakın arkadasım dedıklerıne karsı bu sekılde bı yakınlıgı var ne yapmalıyım soylesem alıncak

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• zaten kızlar genelde etrafındaki sevdiği insanları kaptırmak istemezler aranı iyi tut ona bir tane sevgili bul kurtulursun:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• eğer erkek yanlış anlarsa durum sıkıntıya gelebilir. yok erkek te sadece kankası olarak görüyosa korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • ben erkek halimle kankama yapamıyorum o bayan haliyle... saçma...kızda davranış bozukluğu var. bir erkekle dokunarak iletişim kurmak tehlikelidir...

0|0
    0|0
  • Aboo bizim okulda da adanali bir kiz var ayni bu. Deli ediyor.

0|0
    0|0
  • Arkadaşı bilmiyorum da senin kıskandığını rahatlıkla söyleyebilirim öncelikle.

Arkadaşının bu tip şeyleri yapmasında bir sakınca yok. Mesele yaptığı kişilerin oradan yürümesi olur sadece.

0|0
    0|0
    • arkadasım kıskanmak degıl bu.cok mu dogru allah askına sevdıgın bı kız var dıyelım arkadasında bunu bılıyor ve senın yanında o kıza yılısık hareketlerde bulunuyor gercekten bu kadar rahat mı oldunuz ?

• Bunu belirleyen farklı etkenler var. Kim daha önce tanımış, kimin daha çok muhabbeti var vs vs.

• bu hareketlerin masumiyetine inanamıyorum ben. şahsi fikrim...

0|0
    0|0
  • kız işini iyi biliyor erkeklere cinselliğyle yaklaşıyor

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • evett bende olurum yapicak birsey yok kusura bakma ama kiz yavsagin teki benimde bögle bir arkadasim vardi :D

0|0
    0|0
  • valla ben korktum hareketlerden

0|0
    0|0
  • o zaman yarış başlasın derim kız kapmadan önce sevdiğin insana sevgini belli etmen lazım

0|0
    0|0
  • empati kurdumda sonu iyi olmaz oyle birşey olsa .)

0|0
    0|0
  • Bence hallenme o kadar. Boşver.

0|0
    0|0
  • ooo dostum kıskanmışsın seeennnn :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annem o alttan alttan götürecek yağız delikanlıyı siperlerine kuvvet.

0|0
    0|0
  • kız hedefe kilitlenmiş,geri sayıma başlamış

kenara çekil gözüne toz kaçmasın

0|0
    0|0
  • Çarp iki tane :d

0|0
    0|0
  • flörtöz biri demek ki napsın

0|0
    0|0