Zayıf ınsanların ayrıcalıklı oldugunu dusunuyorum (!)

Zayıf insanların ayrıcalıklı olduğunu düşünüyorum bu kadar mı dalga konusu ya bıraz balık etlı olsa dahı kılolu şişko muamelesi yapılıyor bu devırde.. Inanın cok fena taktım kafama kilolu olmadıgım halde kompleks yaptım artık boyle yapınca vercegım varsa da veremıyorum sız ne dusunuyorsunuz bu konu hakkında

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• s.et amk,koy gte gitsin.

ağzım bozuldu gece gece.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• genelde kilosunu kafasına takan kızlar, birden yemeden içmeden kesiliyor. yani vücuduna zarar veriyor. formdan düşüyor, duruşu soluk bitkin oluyor. bu itici bişey. Çok azı spor yapmaya dengeli beslenmeye karar veriyor ve bunlar başarılı olanlar oluyor. aç kalarak zayıflayan kişiler vücuduna zarar vererek zayıfladığından daha sonradan tekrardan kilo alıyorlar ve vücudunun dengesini bozuyorlar.

Sana tavsiyem yağlı besinlerden kaç, kola cips çikolata falan kaç. şeker ihtiyacını pekmez bal gibi gıdalardan al. ya da çikolatadan kopamıyorsan en azından bunu azalt. çünkü biliyorum siz kızlar çikolata hastasısınız. Ana mantık şu dengeli bir beslenme, haftalık spor. şimdi kızlarda şöyle yanlış bir anlaşılma da var. spor salonuna gittiklerinde kas torbasına döneceklerini zannediyorlar. bu yanlış bizler nasıl kaslı fit görünüyorsak sizde kendi vücut anatominize göre öyle fit görünüyorsunuz.

işte fitnessla ilgilenen kızlar : youtube.com/watch?v=16Vp5QmprBc

0|0
    0|0
  • vercem varsa da vermiyorum ne demek...yada vermekten kasıt ne...sen o*musun...ister erkek ister kadın ol,ilerde bir kızın olduğunda vercekmi vermeyecekmi dediğinde halin nice olur

0|0
    2|0
    • Gerizekalı net gerızekalısın.

• biraz evvel sorduğum sorunun en gerçeğinden aptal bir kobay'ısın.

• nasıl göründüğün değil nasıl gördüğündür aslolan.

sağlıgını olumsuz yönde etkilemiyorsa gramajın fitsindir herdaim benim gözümde.

0|0
    0|0
  • kaç kilosun?

0|0
    0|0
    • 55 boyum da 1.65

• ıste bende boyle dusunuyorum ama cevremdekı herkes sen kılo almıssın kılolusun dıyorlar gerckten ben anlaymadım cekememezlık mı gercek mı sınırlerım bozuldu

• sen kendine sinirlerini bozacak yer arıyorsun demek ki. akıllı ol azcık. etrafına bak. millet yuvarlanarak geziyor. şişmanlıktan ölecekler. kafana takma böyle şeyleri. allah başka dert vermesin.

• bende zayıfım bende alay konusuyum napıcaz şimdi ? karga gibisin diyorlar, desinler değişemem.. :)

0|0
    0|0
  • ya kendinle barışık ol. bir sıkıntı yoktur eğer çok kilolu değilsen. çok kafaya takmaya değmez

0|0
    0|0
  • Biz zayıflar torpilliyiz nihahaha :)

0|0
    0|0
  • ben zayıf insan sevmiyorum balık etli de olsun böyle baktığın zaman karşımdaki de insan diyebilmelisin bence öylesi benim daha çok hoşuma gidiyo

0|0
    0|0
  • neden nasıl vardın bu kanıya

0|0
    0|0
  • Soruya anlam veremedim.

0|0
    0|0
  • zayıf her zaman iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• herkes zayıf olacak diye bir kural yok

tv de dergilerde zayıf olunca güzel olunur bilinci dayatılıyor

komlekse giriyor insanlar sağlıklarından oluyorlar vs vs

sağlıklıysan ve aşırı bir durum söz konusu değilse umursama

0|0
    0|0
  • bende aynı şekilde düşünüyorm canım ama zayıf olmak bizim elimizde bir şekilde. bu arada boy kilo kaç?

0|0
    0|0
  • inan fit olmama rağmen ben bile bazen fazlalıklarımı görüyorum ve yediklerime dikkat ediyorum ama böyle gidersem bende çağımızın hastalığı anoreksiyaya yakalanacağım.

0|1
    1|0
Yükleniyor...