Koç burcu kadını hakkında

sizce koç burcu kadını nasıl yola gelir?ne yapıp onu kendinize bağlayacağınızı düşünürsünüz?kendi adıma kaçan kovalanır taktiğyle adam olurum ya da elde edilirim.sizler neler düşünosunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hiç anlamam ben o burç işlerinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• koç burcu ne yahuu..burcu mu koç yoksa kadınmı koyun..koç erkek için anlaşılsada "koç gibi erkek" sözü genelde peso - söyleyenınde ucuz kaçtığı bir durumdur

0|0
    0|0
  • kaçarım ben ondan

0|0
    0|0
  • çok yaramazlar :))

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• koç kadınlarını bilirim:D ondan gülüyorum.kız arkadaşım mastürbasyonda bile 6 defa yapabiliyodu:D lezbiyenim yani o anlamda kız sevgilim:)

• benımde sevgilim koçtu doymak bilmiyodu ..:))

• kaçan kovalanır taktigi saten bütün kadınlar aynı değilmi burcla ilgili değil bence

0|0
    0|0
  • koça kafa atacaksın

0|0
    0|0
  • Kovala bakalım :D :) Herzaman kaçacaksın arkadaş Koçu moçu bilmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Koç 'um da hiç böyle triplerim yok.

0|0
    0|0
    • çabuk sıkılma huyunuz yok mu?ya da rutin şeylerden sonra ilginç

• Rica ederim.

• Koç kadını birçok duyguyu bir anda yaşayan bir burçtur..gülerken bir 20 dakka sonra sizin söylediğiniz birşey yüzünden tamamiyle değişebilir..koç burcu sürekli ilgi ister..ama asla sık boğaz edilmekte istemez..özgürlüğüne çok düşkündür..çok inatçıdır..onun çok üstüne gitmek hata olur...kendine güvenen güçlü kişilikler ilgisini çeker..gizemli olmak onun merakını arttırıp sizin üstünüze gelmesine neden olacaktır..düşündüğünü hiç saklamaz birden pat diye söyler şaşırtır...

• Ben koç burcuyum. Buyrunuz sorun, cevaplayayım :)

0|0
    0|0
    • çabuk sıkılır mısınız?çapkın mısınız?duygusuz musunuz? bu üçünün cevabını istiyorum:)

• şimdi açıkça gördüğüm koçlara göre genelleme yapıcam hazır olun.)

merak edip tam çözemediği ve kendisini kıskandığını ve sevdiğini belli etmeyen insanlara köpek olur:)amaaa biraz üstüne düşülsün ve sevgi belli edilsin sıkılmalar ve ilişkilerden cayma başlar.halbuki karşı taraf aşırı boğmaz ama onun için heyecan biter.bir şeyde,kişide ya da ilişkide beğenmediğini eleştirmekten,kendi istediği gibi yapmaktan çekinmez:)bencil ve duygusuz bir tarafı var.inat ve kendi keyfi için sevdiğini incitir

• tabi bu bencilce kırışlarından sonra hatalı olsa bile kolayca özür dilemez.hatalıysa bile aranmayı bekler:)şimdi bu saydıklarıma yok demeyin az ya da çok verdır:)istisnasız her koçta gördüm.dürüstlük ayağına yalan ya da çelişkili konuştukları da aradan bir süre geçince anlaşılıyo:)iyi özellikleri de var tabi liderlik ve başarıyı isteme gibi.cinsellikte istekli ve odundur ayrıca:):):)

Yükleniyor...