Nasıl bir kızla ciddi düşünürdünüz evlenmeye karar verirdiniz?

Erkekler size bu sorum..!

Arkadaslar nasıl bir kızla ciddi düşünürdünüz evlenmeye karar verirdiniz

0|0
0|30

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap çok basit : Sevdiğim kadınla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Ne istediğini bilen ,gereksiz yere tavır takınmayan ,kendisi gibi davranan,eğlenmeyi bilen,sadece ben demeyen,aşırı açık giyinmeyen,gereksiz yere geçmişi hakkında yalan söylemeyen,her tartışmada bel altına vurupta en basit hatayı yüzüme vurmayan,dinlemesini bilen,mantıklı düşünebilen,empati kurabilen daha yazardım da çok uzun sürer :)

0|0
    0|0
  • PES oynadıktan sonra "nasılda koydum" diyip üstüme konsolu fırlatıp kahkaha atan bir hatun bulduğum an evleniyorum.

İçten,sıcak ve neşesi bol olmalı.

Somurtan,trip budalası,küçük dağları ben yarattım havasında olan hatunlar ülkeyi terketsinler mümkünse.

0|0
    0|0
  • Benim ve etrafimdaki cogu erkek arkadaslarimin da istedigi en onemli sey bence karakterli olmasi. tabir biraz fazla genel olabilir ama acikcasi yapmacikliktan uzak, samimi, menfaate dayali olmayip karsilikli anlayisa onem veren bir kiz bence idealdir. Ben ahlakin dis gorunuste degil karakterde olduguna inanirim. Aslinda yurtdisinda yasadigim sure icinde edindigim birco arkadas bana cok dogal ve samimi gelmisti Turkiye'de belki de en buyuk sorun kiz ve erkegin dogal samimi bir sekilde kendini ifade edememesidir. Umarim aciklayici olmustur ve hersey gonlune olur.

0|0
    0|0
  • Az cok tatlı, hanım hanımcık, benim onun sözüne bagli oldugum kadar onunda benim sozume bagli kalmasi, erkegini destekleyecek biri :))

0|0
    0|0
  • sarısın güzel mavi gözlü benim olacak birini ve seve bilecem birini tabiki önce insan olması gerek

0|0
    0|0
  • ne istediğini bilen

karakterı olgunluğa erısmıs

sadık,dürüst

ahlak,edep,haya sahıbı

doyumsuz olmayan...

0|0
    0|0
  • Bu soruya erkek sayısı kadar farklı cevaplar verilir. Sadece, sadık olsun, kendisine biraz baksın falan gibi ortak noktalar olur.

0|0
    0|0
  • Yanında olduğu zaman seni utandırmayacak ve küçük düşürmeyecek biri. Akıllı ve zeki. Sadakat full olmalı. Ev işlerinden anlasın. Biraz da eli yüzü düzgün olsun demi:)

0|0
    0|0
  • içimizin ısındığı biri olsun

doğru ve dürüst olsun

0|0
    0|0
  • Anlaşıyım artık gerisine bakmıyorum..

0|0
    0|0
  • univ mezunu kulturlu fevri olmayan esmer ince belli:)

0|0
    0|0
    • biz üniversite mezunu esmer ince belli oldukta noldu temmuzda nişanım olcakken adam beni bıraktı gitti peki neden mesleğim işim yok diye :::/

• meslegin yok diye terkedildiysen uzulme ondan cacik olmaz.onemli olan bu vasiflar ve tabiki anlasabilmek

• helal süt emmiş saygılı dürüst yalanı olmayan kalbi temiz oturup kalkmasını bilen konuşmasını bilen biri varsa buyrun gelsin

0|0
    0|0
  • dışarda soğuk ve kurak

evde ılıman ve yağışlı

yatak odasında sıcak ve dengesiz

0|0
    0|0
  • bunu önceden kestirmek çok zor :)

0|0
    0|0
  • ciddi bir kızla

0|0
    0|0
  • kafa dengi, yanında canımın sıkılmadığı falan filan.

0|0
    0|0
  • erkeklerle kanka olmayan ,bana modernliği öğretmeye çalışmayan ,özgürkız olmayan ...

0|0
    0|0
  • aşık olim oda bana aşık olsun.. tabi yok öyle bir dünya:)

0|0
    0|0
  • ne gerek var böyle şeylere :)

0|0
    0|0
  • Dha erken benim ıcın. Daha cocukum bn

0|0
    0|0
  • zeki,güzel,içten

0|0
    0|0
  • uzun ve tandık olan

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter :DDDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Adamının olduğuna inandım kızla evlenirim (:

0|0
    0|0
  • benle buluşmaye geç kalmamak için sınav kağıdına adını yazıp çıkan kız işte.

0|0
    0|0
  • burdaki cevaplara göre karekterinimi degiştireceksin

0|0
    0|0
  • Mantıklı ama zaman geçirilebilecek biriyle.

0|0
    0|0
  • nefes alan bir kızla

0|0
    0|0
  • kalbi atsın yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...