(sorum erkeklere) siz olsanız ne yapardınız?

diyelim ki bir kız size bakıyor kızın bakışları umut verici bakışlar değil ama sürekli göz göze geliyorsunuz ve siz ondan hoşlanıyorsunuz kıza açılıyorsunuz sonunda ama kız sizi kibarca reddediyor. Ama bakmaya devam ediyor hani bir daha gelsen der gibi :)

Şimdi 3 sorum var.

1- o kıza karşı bir utangaçlığınız olur mu olursa ne derecede olur? (az ya da çok anlamında yani)

2- o kızdan vazgeçer misiniz yoksa hala bir şansınız olabileceğini düşünüp kızın dikkatini çekmeye çalışır mıydınız?

3- bir de onu görmek için çabalar mıydınız yoksa hiç karşısına çıkmaz mıydınız?

Güncellemeler:
Neden ikinci kere gelsin istiyorsun diye soranlar var ben hiçbir şey hissetmiyordum, sonradan hoşlanmaya başladım. Yani sırf egomu tatmin etmek için bakmadım o amaçla da birine bakmam asla karşımdaki kim olursa olsun sırf o kişiye boş yere umut vermem.

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadın sürekli bakıyorsa, bu bakışlar imalı olsun veya olmasın zerre umursamam. Bir insan bir bakar, üç bakar, beş bakar, on bakar; sürekli sürekli bakmaz. Eğer bakıyorsa, hoşlanmıyorsa bile karşı tarafta onun dikkatini çeken cezbeden birşeyler var demektir. Bu da hoşlanmaya doğru yol alabilir gayet.

Hoşlandığını varsayarak düşünelim.

Hoşlansa bile ona karşı adım atmam veya herhangi bir harekette bulunmam çünkü Türkiye'de ne hikmetse kızlar, ben seni beğendim, hadi gel kendini bana beğendir ve beni hak et düşüncesindeler. Hoşlanan kadın ama yemeği hazırlaması gereken erkek. Bu olay birkaç kez başıma geldi. O yüzden zerre umursamam/umursamıyorum. Çok beğeniyorsa beni gelir tavlamaya çalışır. Ben onu kayda değer bulursam, şans verir ve karşılıklı adımlar atılır ufak ufak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Vazgeçerim bir daha karşısına çıkmam kimsenin peşinden koşup ya da dikkatini çekmeye çalışarak egosunu tatmin etmem naz yapar o ayrı konu lafım olmaz ama reddetmek naz değildir egodur bunu bilmeyen karşı cinsteki arkadaşlara söyliyim bide bakmaya devam ediyo demişsin istediği kadar baksın bendekide inat değilmi o gelsede olmaz bu iş artık ne istediğini bilmeyen kişilerle arkadaşlık kurmayı sevmeyen bir insanım..

0|0
    0|0
  • 1- utangaç olmam o devreyi ilk teklifte atlatmışım zaten

2- seviyorsam vazgeçmem evet şansım var diye düşünür çabalarım

3- evet onu görmek isterdim görmek isterken çabalamış olurdum zaten

ve

4- imkansız sadece sersemlerin sözlüğünde bulunan bir kelimedir... ;)

0|0
    0|0
  • aynı sorunu şuan yasıyorum ve bende ilk defasında rededildim ama vazgeçmedim hala onu deliiler gibi seviyorum ve dediğin gibi bakıyor bana ama bir sorunum var biraz utangaçlık var ve galiba birazda onu çok sevdiğimden heyacanlanıyorum ve 2.bi defa konusma cesaretini gösteremiyorum eğer bir gün bucesareti yakalarsaam aşkımı haykıracağım ve sana bir sorum olacak aynı durumu yasadığımdan acaba öyle bir durumde acaba bayan tarafıda diğer tarafı seviyor mudur?

0|0
    0|0
    • kızla göz göze falan geliyor musunuz sık sık eğer kız bakmıyorsa bir şey yok demektir en basit bu şekilde anlarsın zaten

• ama bak şöyle diyebilirsin kız nasıl biri bilmiyorum tabi ama (ben böyle sözlerden pek etkilenmem duygusal olarak değil de mantıklı olarak konuşmaktan yanayım ama çoğu kişi ben gibi değildir beni ciddiye alma ama kız etkilenebilir bunlardan) de ki işte ben kimsenin peşinden bu kadar koşmadım ya da etrafında olmadım de koşmadım çok klasik olacak çünkü :) sonra şey de benim sana baktığım gibi başkasına baktığımı gördün mü de unutmaya çalıştım ama olmadı unutamayacağıma da eminim falan de +

• sen bir şeyler daha ekle ama sonunda kız hayır derse en azından kendimi tanıtmam için 1 hafta falan versen desen ya da konuşalım eğer istemezsen bir daha rahatsız etmeyeceğim desen.

sen bunları topla işte hani daha iyi cümlelerle anlat kendi söylemek istediklerini ekle.

ne zaman konuşacaksın? eğer konuşursan buradan yaz mutlaka merak ederim ben:)

• 1) ister istemez bir çekinme olur tabi

2) o kızın bir birey olduğunu bilir ve kararlarının arkasında duracak kadar olgunlukta olduğunu düşündüğümden tutup ta kızı rahatsız etmem.

3) ne onu görmek için çabalarım ne de ondan kaçmak için uğraşırım.

0|0
    0|0
  • senin allah belanı vermesin az önce geldim tekmikledin beni şimdi ne die bakıyon mküzün trene baktığı gibi derim :d nasil ii dedimmi

0|0
    0|0
    • az öncesi değil olaydan 1 ay sonra falan :)

• ne oldu bana karşılık vermedin şimdi dikkatinimi cektim

• 1 bakan kızlara artık tenezzül etmiyorum :)

2 utanmam işime bakarım

3 evet arada denk gelmek için braz uğraşırdım :)

0|0
    0|0
  • Git deki teklifin hala geçerlimi kız bana bunu yapmıştı:)

0|0
    0|0
    • ama reddettim ya olmaz yapamam bunu yüzsüzlük olur

• O da derki bitr kere reddedildim ikinci kez gitsem yuzsuzluk olur...

• Bunlar sadece 1 kere olur 2. şans diye bir şey olmaz hiç bir şey için çabalamam oluruna bırakırım.

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz reddettiyse 1 defa

0|0
    0|0
  • neden utanayım :D vazgeçmem :D tabiki gene görmek isterdim :D

0|0
    0|0
  • gerçekten bişeyler varsa teklif ederdim, ama istiyordun neden reddettin bunu anlayamadım

0|0
    0|0
  • 1-) Utangaçlık olmaz.

2-) Vazgeçerim.

3-) İkisi için de çaba sarfetmem.

0|0
    0|0
  • vazgeçerim redetdiyse beni hiç karşısınıda çıkmam

0|0
    0|0
  • Bir daha ona hoşlandığımı söylemem, ama bir yerlere gitmekten bahsederdim (:

0|0
    0|0
  • 1 cok daha utangac olurum

2 asla vazgecmem

3 kanımın son damlasına kadar

kızda bir işaret verirse hemen acılırdım

0|0
    0|0
  • Sorduysam bir kere bitmiştir. Önünüzdeki maçlara bakıcaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...