Sporla uğraşanlar kas gelişim vs bir bakarmısınız?

Arkadaşlar ben biraz fazla yerim fakat kilom normal ama bende anlayamadım benim vücudum sert kalıpliyim spor yapmıyorum sadece cumartesi pazar hariç her gün 2 kilometre yürüyorum sırtımda çanta ile. Eskiden biraz kas geliştirmesi yapardım 2 yıl önce felan sonra bıraktım 2 yıl oldu bırakali fakat herkesi kavgada yenebilecek. bir kabiliyetim var neden. acaba bir. yardim ederisiniz sevinirim merak ediyorum çok spor yapmadigim halde vücudum çok sert dayanıklı. yapıya sahip..

Okuduğunuz için teşekkürler

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yürüyüş iyidir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum onu bizde diyorduk fakat , salona girince işler öyle değil :) 20'lik bar ile 15 tekrar overhead press'i çıkaramazsın net söylüyorum , sebebini bilemeyiz belki bicepslerin iyi gücünü büyük oranda ordan alıyorsun fakat vücunda daha varlığını bilmediğin kas grupları var (300 küsür) ben başladığımda latissimus diye bir kas yoktu bende be... birazda genetik ve piyango bu işler.

0|0
    0|0
  • Bunu neye göre söylüyorsun dostum? kavgada herkesi yenmek ne demek bu sıkılıkla ya da vücutla alakalı olan birşey mi? ya da neye göre dayanıklılık?

0|0
    0|0
    • Ben çok fazla spor yapmam biraz. hantal imdir fakat buna rağmen vücut um baya yapılı güçlü kuvvetli bir vücudum var bende anlamadım neden böyle

Yükleniyor...