'Bi mezun olayım o hocanın...' diyenler var mı?

etnik kimliklerinden siyasi ideolojik görüşlerinden giyim tarzlarından dışgörünüşlerinden ya da sebepsiz sırf egosundan dolayı öğrencilere takıp sınıf ta rencide eden dersten bırakan projeyi zehir edip okul uzattıran hocalara denk gelenler var mı?

Denk gelmemiş olsanız dahi bu karaktersizlere dicek bir sözünüz vardır en azından ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Var böyle kendini birşey sanan egoist insanlar.Böylesinede denk gelmedim çok şükür.

Facebooktan bir hocamızı eklemiştim bin pişman oldum!Adamda ego tavan yapmış(halbuki sadece yar.doç. prof olsa uzaya uçardı kesin o egoyla) sırf kendisi haklı çevresindekiler,karşıtlar kesinlikle haksız.Her konuya muhalefet,çelişkilerle dolu bir adam.Hocam olmasa bir ton şey söylerdim ama söyleyemiyorum işte.

0|1
    0|0
    • mezun olunca faceten mesaj at :D

• Enteresan derken iyi mi kötü mü anlamda ? :D Daha yeni sinirlendim de doldum o yüzden sinirimi buraya yazarak boşalttım sanırım Gs ve Fatih Terim'e laf sayıştırıyordu en son.

• iyi anlamda canım kötü olsa söylemem heralde :D o sadece ona has değil halkımızın genelinin bu konuda maşallahı var bilmeden çok güzel konuşurlar hepsi hem başbakan hem teknik direktör vs vs yani bence bu bir normallik belirtisi :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• mezun olunca kapısından bile gecmicen

0|1
    0|0
  • Onlara yazsıcaklarımı ne bu site kaldırır ne yorumun karakter sayısı yeter ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...