Fatih Terim in az önceki açıklamalarını dinlediniz mi?

" Fatih Terim: Bizimkiler bilmezler Avrupa maçlarının başka olduğunu oraya da şikayet ederler beni maça çıkmayayım diye. "

dedi ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Topa vurdu diye bir insan oyundan atılır mı ya. Nerde görülmüş. Sonraki yaptıkları zaten kendi de diyor yaptım kötü şeylerdi ama sen topu vurmasına bişey demesen adam seyrine devam edecek. Hatta iddaa ediyorum ne Hasan atılırdı ne Davala. Hakem berbat oğlu berbattı...

3|2
    0|2
    • Daha neden atilacak topu futbolcu yere vurunca sari kart görüyor cezasini aliyor teknik direktörde alacak tabi onun cezasida trübüne yolanmak yapmayin lütfen anliyorum kendi teknik direktörünüz korumak istiyorsunuz ama şu bugün her anlamda kötü örnek olmuş adama prim vermeyin lütfen.

• Onlarda o pozisyonu haftalarca dillerine doladı. Aynı takım taraftarı Trabzonda ki pozisyondan hiç bahsetmedi. Lig tv pierosuna göre gol. Hakem değil demiş. Madem hakem görmek zorunda onuda görmeliydi. Golu vermeliydi. Orda neden o Fenerliler konuşmadı. İşte bu yüzden. Herkes kendi takımının taraftarı. Belkide bu yüzden Beşiktaş daha çok haksızlığa uğruyordur...

• ya bu böyle uzayiiipp gidiyor işte be kardeşim herkese yapiliyor dediğim gibi bu sene hakemlerdn en çok cani yanan beşiktaşimdir bunlari tartişmanin anlami yok ama danyinin fatih terimin atilmasida haklidir dany ağzini açip bir kelime bile etmedi hakeme kimsede demiyor ki bu adam niye hiç itiraz etmiyor dany faul yaptiğini ve hakeminde hakli olduğunu biliyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• En iyisini yaptı. Biz sustukça hakemler karşı takımı kayırıyor. Aziz Yıldırım gibi olacaksın ki hakemler senin aleyhine hata yapmaya cesaret edemesin. En sonunda bizde patladık .

1|0
    0|0
  • yazıklar olsun

0|1
    2|2
  • Çok güzel demış ıdolum

1|1
    0|1
  • gerçekten bu cümleleri fatih terime yakışadı tek bu mu neler dedi neler ağzından geleni söyledi gerçekten tüm türkiye büyük şaşkınlıkla izledi fatih terimi

0|3
    1|3
  • rezıl ettı kendını resmen..

0|2
    2|2
    • Neden

• benım dusuncem bole..sen neden dıye soruyosan muhtemelen onu haklı goruyosundur..o yuzden tartısmalylm bence :)

• Cezasi vardi ya ondan bahsediyor. Oraya buraya gonderme yapiyor iste.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Herkesin sabrının bir sonu var Fatih Terim'de bu akşam sabrının sonuna ulaştı.Hakemin yaptıkları,geçen 3 maçtan cezanın sonunda tekrar tribünlere yollanması sabrını taşırdı.

Bu ülkedeki futbol öldü,TFF ye güven kalmadı,hakemlere güven kalmadı.Anlatmaya çalıştığı buydu.

Kötü oldu keşke biraz daha sinirlerine hakim olabilseydi büyük ihtimalle yine ceza alıcak.

3|1
    0|0
  • imparator ne diyorsa doğrudur.

3|2
    0|0
  • Küçüklüğümden beri bu adamın dobralığına, korkusuzluğuna hayranım.

Ne diyorsa hepsi doğru İMPARATOR.

1|0
    0|0
  • çok doğru konuştu valla isterse cezada alsınn . laf yerini buldu

2|0
    0|0
  • oha,korkakmışlar demek bu kadar?

0|0
    0|1
  • haksızlıga dayanamıyor

0|0
    0|0