Canım çok sıkkın ya ne bütün gün ağladım kendime gelemiyorum:(((

Ne olur okuyun Ne olur okuyun ! Benim akrep burcu bir sevgilim var beni cokk fazla uzuyor link

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey sende bitiyor sen ona muhtaçmısın ki böyle kendini harap ediyorsun kızlardaki bu duygusallık nedir böyle balık burcunu iyi bilirim o yüzden seni böyle yıpratan biriyle sonsuza dek yapamazsın herzaman ağlarsın benim sana öğüdüm biran önce bu kişiyle yollarını ayır bu dertlerinden kurtul yanlış kişileri hayatına sokma sana değer veren insanın aşkı ol vurdum duymaz bir insanın değil şimdi kendini toparla ağlayarak bir yere gelemezsin biraz çirkefles ve çocuğun burnundan getir senlemi uğraşıcam de balık burcuda bunu yaparrmı bilmem ama kendine gel derim böyle insanla aşk olmaz evlilik hiç olmaz söylediklerimi anladın umarım yazık edersin kendine dert etme böylee bir site olduğuna dua et çünkü böyle öğütleri bulamazsın hiç bir yerde :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Onunla konuşmak yerine yakın bir arkadaşınla konuş herşeyi bu zamanda arkadaşlar sevgiliden daha kalıcı nede olsa derdini dinleyecek biri elbet vardır yoksa ekle beni bana anlat belki onunda çok sıkıntısı var ve artık duymak istemiyor bu olabilir anlamak lazım

0|0
    0|0
  • Tamam dertlerini ve üzüntülerini sevgilin ile paylasacaksin bu normal. Ama konuyu bir kere konus ve kapat. Fazla uzatip tekrar ayni konulari da acma. Sevgilinin yerinde olsaydim ben de bir zaman sonra SIKILIRDIM. Üstelik sadece senin dertlerin yok, onun da kendince SIKINTILARI var. Sinav zamani cok stresli oluyor. Bir de sen üstüne gitme cocugun. Bencillik de bir yere kadar hani..

0|0
    0|0
  • Aboo tam bir duygusz, acimasiz, bencil birine denk gelmissin Allah sabir versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...