Fenerbahce penaltı olmayınca kazanamıyor mu?

Bu çok tartışılıyor penaltı olmazsa kazanamazlar deniliyor katılıyor musunuz?

• Penaltısız kazanamaz
    77% (17)57% (27)64% (44)Oy Ver
  • Penaltı olmasada kazanır
    23% (5)43% (20)36% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Penaltıların verildiği maçların skoruna bakin bir de verilmeyen maçlara bakin , aslında sadece penaltı değil kırmızılar da galibiyetlerini etkiliyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçe Galatasaray gibi borç batağına düşse inan 2. lige düşerdi o kadar ki çabuk pasifleşen bir takım bunu tutmadığım için değil objektif olarak söylüyorum bir düşmanlığım yok ailemde de 2 3 kişi fb li ama şimdi şike davasıyla kıyaslama yaparsınız onu da biliyorum yine söylyüyorum fb şike davasında da hiç kısıtlama almadı istediği kadar özgürdü sadece avrupaya gidemiyordu takımın prestiji zedelendi ama öyle birşey olmadığı için şu an türkiyenin en güçlü takımı haline geldi buna rahmen sponsorların çoğunu kendi lehine çevirmesine rahmen gidip yaşı geçmiş işi bitmiş oyuncuları aldı yine başarısız oldu ..

0|0
    0|0
  • Bir fenerli olarak fenerden utanıyorum şampiyonluğu kendi eliyle verdi adamlar maçları bilerek satıyor ya

1|0
    0|0
  • fenerbahçe buraya kadar hep hakemlerin desteğiyle geldi.

1|0
    0|0
  • artık bu kadar da fırsat tepilmemeli pzt bursayı yenip rahat rahat yola devam etmeliyiz inş Beşiktaş Şampiyon olacaktır

1|0
    0|0
  • Futboldan anladığınız anca bu kadar zaten

1|0
    0|0
    • Niye zoruna gitti

• Bjktaşta penaltı olmadanmac kazanamıyorum diyelim şimdi? Üstelik penaltıbile değil birde şike yaptı mı diyelim?

• Dizi izleyen milyonlarca erkeğe ne diyeceksin futbol babanızın malı mı , eğer bjk de her hafta penaltı kazansa onada deriz ama senede 1 tane oldu. sana gore değil ama rıdvan dilmene hakan unsala erman torogluna gore penaltı

• kazanamıyor!

0|0
    0|0
  • Yazik ya aglama seslerjn burya duyuluyor

0|0
    0|0
  • kazanamazzz

0|0
    0|0
  • Penaltı olmasada kazanır

0|0
    0|0
  • alakası yok kadıköyde takır takır çakıyorlar her seferinde :D !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kıskançlık etmeden konuşmak lazım arkadaşlar FB son 10 senedir sürekli ilk 2 de olan bir takım b. k atmaya çalışmayalım boşuna.

0|0
    0|0
  • şans yaa o. Belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...