Fenerbahçelilik duruşunu anladınız mı?

Geçmişte kongrede aykut kocamana sizin maçınızda puan kaybetmeseydik şampiyonduk çıkışı üzerine "Fenerbahçe'ye puan verilmez, fenerbahçe puan alır "demişti bugün de üzerine düşeni yaptı

0|1
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Rızaya laf atanlar da vardı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sporun içinde olmayan veya çok anlamayan ve belkide popüler düzeyde takip edenler genelde böyle düşünüyor ve takımların maçlarını rakiplerine bırakacağı yönünde spekülasyonlar yapıyor. ben de geçen hafta bir futbolcunun gazeteye verdiği bir demeci soru olarak sormuştum bu açıklamayı nasıl algılıyorsnuz diye gene araralarından bu şike dir açıtk teşviktir diyen olmuştu ama sayı az dı bu sevindiriciydi www.kizlarsoruyor.com/.../q4910367-eren-derdiyok-un-mac-sonrasi-yapmis-oldugu-bu-aciklamayi-nasil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu övünülecek bir şey değil zaten normali bu. Bizi de Rıza Çalımbayın takımı yendi üstelik bugünkü konya gibi de değil hayatlarında oynamadıkları kadar oynadılar hatta futbolcular da dedi biz hayatımızda bu kadar yorulmadık diye. Bir Beşiktaşlı olarak Rıza Çalımbayın elinden geleni yapması gerektiğini düşünüyorum yaptı da aksini söyleyenle de işim olmaz

0|1
    0|0
    • Bu soru dün twitter da organize olup aykut yatıcak diyenlereydi düzgün taraftarlara sözümüz yok

• Aykut Kocaman da Rıza Çalımbay da Hamza Hamzaoğlu da bu ülkenin insanı bu kadar kolay harcamamak lazım. Ben hepsine saygı duyuyorum umarım gelecek jenerasyonda Fatih Terimler, Şenol Güneşler, Mustafa Denizliler onlar olacak.

• Keske bu tip soruları geçen hafta da sorsaydıniz. Beşiktaş in 5 puanini alan Rıza hocaya demediğini bırakmadılar. En guzel cevabı mac sonunda verdi: Bize Beşiktaşlı olmayi boyle öğrettiler

Her iki hoca da cevaplarını sahada verdi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu sene kendi evlatlarından 7 puan kaybetmiş :D

0|0
    0|0
  • Kimsenin bir şey dediği yok, Aykut Kocamanın adamlığını biliyoruz.

0|0
    0|0
  • çok şükür ya, şimdi öğrendim Fb kaybetmiş
    umarım Bjk, biz şampiyon oluruz:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...