Sizce aklı evli olan kız da mı

sevgilim facede eskiden sevdiği bir kıza bakmış kız şimdi evli çocuguda var neden baktın dedim merak ettim bebegini dedi kızın hem kocası ile ortak hemde ayrı kıza ait olan facelerini arastırıp bakmış aradan iki gün gecti bugün yine sordum sinir oldu of yeter diye üstüme geldi ama aklım almıyor sizce aklı oda mı kızla hiç çıkamamış kızı sevmiş kız baskası ile nişanlanmış yinede sevdiğini söylemiş kız gec kaldın nişanlanmadan önce deseydin keşke demiş şimdi kızda mı aklı dersiniz yoksa sadece merak mı etmiştir

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya hani olur ya merak edersin o da böyle birşey işte. Unutamadığından değil. Şimdi mantıklı düşün sence gerçekten bu çocuk seni seviyormu?

Cevabın evetse bu konuda onu uyar bir daha bakarsan bir yerden duyarsam yaaktım seni o zaman de. :)) Ve konuuyu unut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• merak insanın başına iyi şeyler getirmez :;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Merak falan değil o

0|0
    0|0
  • sadece mreak etmiştir kafana takma insanlar sevmediği insanlarında face bakabiliyor herşey meraktan takma kafana

0|0
    0|0
  • sende eski sevgiline bak kudursun

0|0
    0|0
  • Bazen bende bakarım .Ama onu özlediğim için ya da hala sevdiğim için değil .

0|0
    0|0
  • sadece merak etmiştir.. yanında sen varsın. bende sevgilm olduğu halde eski sevgililerime bakrım ama sadece merakımdan içimde başka bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...