Fenerbahçeyi pozisyonu neden görmüyorlar?

Malum Fener şampiyonluğa gidiyor. Konya maçında golden önce hem el var hem ofsayt hatta yan hakemin tam önünde oldu pozisyon keşke Bjk yi tutcaklarına hakemler tarafsız olsa. Bu yıl 15 kişiyle mücadele etmiyormuyuz sizcede. Sizce Tff hangi takımı şampiyon yapmak istiyor.
Fenerbahçeyi pozisyonu neden görmüyorlar ?

• Fenerbahçe.
    45% (5)24% (6)31% (11)Oy Ver
  • Bjk.
    36% (4)40% (10)39% (14)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bizi tutuyorlar bariz belli.
    0% (0)24% (6)17% (6)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    19% (2)12% (3)13% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Antalya maçında kaç metre geride olan ismaile ofsayt vererek mi tutuyorlar , yoksa fenere penaltılar verip kırmızıları hediye ederek mi

http://i.hizliresim.com/qMn67d.jpg

0|1
    0|0
    • @FenerliGenç1 fake hesap açan tro bana erkekliği mi öğretiyor. Gerçekten tek. hesapla gel erkek ol sonra konuşalım

Kızlar Ne Diyor 1

• Penaltı versinler yoksa kimseyi yenemeyiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Olay bjk nin stadi actigi yil sampiyon olmasinj saglamak

0|0
    0|0
  • Bu pozisyon çok bariz ofsayt mı şimdi?

0|0
    0|0
    • Evet Oğuzhan'ın orta parmağını gösterip kırmızı görmediği gibi ofsayt hakemlik yaparsan önündeki pozisyonu nasıl gördüğünü anlardın yani. Ben 4 yıl hakemlik yaptım böyle pozisyon kaçırma ihtimalin 1 bile değil.

• Hala cevap yok peki tamam çok sıkıştırmıyorum sizi. Siz 12 kişi oynamaya alışkınsınız zaten

• Ben cvp veriyorum da beyin bedava olunca kullanmak zor geldiği için demek sen anlamıyorsun keşke okuyabilseniz. ya da okuduğunuz anlıyabilseniz.

• Mesele sadece bu değil onlara göre fenerbahçe durdurulmalı nasıl olursa olsun kim şampiyon olursa olsun bugün gs hakem ile 1 puan aldı şerefli medya sus pus sosyal medya paylaşım yok

0|0
    0|0
  • Nedense Beşiktaş aleyhine olan tüm goller ofsayt. Ama Fener söz konusu olduğunda tabi ki ofsayt yok deniyor. Çok düşmanı var şu takımın :D

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama beşiktaşın şampiyon olmasını istiyorum :)

0|1
    0|0
  • Pieroya göre 3 cm ofsaytmış

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorabilecek kadar futbol cahili olduğun için cevap vermiyorum. Sana tek sözüm; "Ekinler biçildi mi?", "Hasat yapıldı mı?"

0|0
    0|0
  • Yeni stadları ve eski başkanları şampiyon yapmak adına her şeyi yapıyorlar

0|0
    0|0
    • Böyle saçmalık mı olur.

• Ya evet hocam adam aldı sattı o atı biz bu fb maçında gol atmasın diye verdik o yüzden şut gol girince ulan neredeyse atıyorduk diye kafasını yana sallıyor. Neyse bu dünyada en sevmediğim 2 gereksiz şey var Bir akplilere iki fblilere laf anlatmak. Siz hayal dünyanızda yaşayın. Fb dünyanın en iyi futbolunu oynuyor bu sene öyle görün sakın ha taraflı tarafsız herkesin ligin en güzel futbolunu Bjk oynuyor laflarını duymayın.

• @CBellow Sen bak gönderdiğimi de okumamışsın. Türkiye kupasında satmış maçı. Okusaydın bilirdin ama nerde. Tek taraflı olmak bakmak nasıl duygu.

• pozisyon ofsayttı kendi sorumdada belirtim zaten

0|0
    0|0
  • Hakem 10 metre ofsayt ı görmemiş beyler siz görüyor musunuz?

0|0
    0|0
    • Önünde olan pozisyon keşke 1 maç hakemlik yapsaydın böyle pozisyon kaçma %1 bile değildir. İstersen kaçırmazsın. Önünde engel yok.

• Ne yaşıyorsun.

• 2-1 lik güzel skorun sevincini yaşıyorum peki ya sen?

• Bilmiyorum. :)

0|0
    0|0
  • Fenere penaltı vermeyince kazanmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...