Nasılsın diye mesaj atan terk eden,eski sevgili

kendi ayrılıp kısa süre sonra hal hatır soranların amacı nedir?başkası var diyincede şaşırırlar ve bu hal hatırlar devam eder.hoşlandığın kişiyle bile dururmunu etkilerler bilerek ya da bilmeden.affet der ama seni istiyorum demez.sahi nedir bunların mantığı bilenler lütfen bana anlatsın?böylelerini nasıl süründürürz?mesaj atma dedğin halde atarlar ama nesnel bir şeyde olmaz.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen ona çok baglıyken buyuk ıhtımal seni bırakmıştır sıkılmıştır. Daha sonra yanlız kalınca sana yazmıştır direk. Cunku senin ondan vazgecemeyecegini hayır diyemeyecegini dusunerek yazıyo ve sende sevgilim var diyince bu durumu gurur meselesi yapıyor içinde o nasıl baskasıyla hani beni sevyordu falan filan seni elde etmeye çalışcak ve ederse tekrar bırakıcak . Mesele bu

1|1
    0|0
    • mantıklı ama bir yeri hariç:)tekrar bırakacağını sanmıyorum çünkü başkasının varlığından öncede çok üzgündü ve benim gibi değer vereni ve ona yakışanı kaybedince kötü oldu.ben intikamıma devam etmek istiyorum.hayır sevgilim olmadı ondan sonra sadece hoşlandık karşılıklı ama başlamadan bitti çünkü uyumsuz dengesiz biriydi.sizce neler yaparsam bozulur eski sevgilim?soğuğum başka napıyım?

• :) koymuştur :))))

• umarım:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Dışarı bakmış kaz yok, evdeki tavuğa dönmüş ama bir bakmış ki tavuk kuş olmuş uçmuş gitmiş... Şimdi affet diyerek kuşu şöyle bir yokluyor, geri gelir mi diye... boşver ablacım böyle karaktersizleri.;)

0|0
    0|0
    • boşverdim zaten.keyfim yerinde.resmiyim.ben soğukta olsa son anda doğum gününüde kutladım çok şaşırdı.beni kaybettiğini biliyo ama madem hayatımdan çıkmıyo nasıl süründürüyüm ki ders olsun?çünkü değer vermiştik zamaında

• Klasik bir cevap olucak ama en garantili süründürme yöntemi onu görmezden gelmek...

• hayatıma iyi bir şekilde devam ettiğimi anladı onu da belli ettim:)dediğiniz gibi sanırım

• valla ben genelde başkası olmayınca şaşırıyorum,kız güzel ama sevgilisi yok çok ilginç gelir bana,ben herkesi hoş bulurum,ama herkesi sevemem

0|0
    0|0
    • tam olarak cevabınız benim soruyla ilgili değil gibi:)

• ksuura bakma geç saatin verdiği yorgunlukla beynim yandı ondan ,idare edeceksin artık

• vallaha d*tü kalkmış pezevengin...

0|0
    0|0
    • napayım iyice sürünsün?

• hak ediyor ama sana kalmış tanımam etmem sen hakkından gelirsin onun...

• çoğunu yarım bırakmış olmayasın zamanında veya her hangibi bir zamanda seni sevmiyorum senle ilişkimiz olamaz demediysen ne yapsın zavalalı sürünüp duyor

sizin sesiz kalmalırınız biz erkeklerin hepsi anlamayaz sms lere yanıt vermeyince telefonları açmayınca ne anlamamış gerektiğini belki siz kafanızın içinden konuşuyorsunuz ama bazı erkekler bilmemiyor

(Gaza geldim ben sana niye yakıkınyom ki özür dilerim) :D

0|0
    0|0
    • sizin dediğiniz gibi değil tam tersi mücadele eden ben ayrılan oydu.kafamdan konuşmadım.kimsiniz diyede tersledim.mesaj atma da dedim hal hatır soruyorum dediği için.en son dayanamadım başkası var dedim.gerçi o olay başlamadan bitti biliyo ama affet diyo yeniden olalım hiç demedi.sizce amacı ne?daha ne yapıyım ki sürünsün?haketmemiş beni

• Aferim sağlam ol :) ellini sallasan ellisi :) bulmuş seningibi zeki düşünceli birini kıymetini bilemiş o kaybetti :) not: biraz moral olsun sana :D

koç musun?

• hayır değilim:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kücük cocuklar bile oynamadiklari oyuncaklari baska cocuklarin elinde görünce onlari geri isterler. Ha onlarla tekrar oynarlar mi? Oynarlar ama sadece 2 dakika.. Sonra tekrar atarlar bir köseye.

2|1
    0|0
    • o hoşlanma işi olmadan öncede sonrada hatır soruyodu eski sevgilim.ben de intikam aldım ama o işin başlamadan bittiğini biliyo yenisiyle.uyumsuz olurdu çünkü istemedim.şuanda soğukça cevap veriyorum.daha napimki iyice kötü olsun?çünkü acı çektirdi haketmediğim halde

• kafa karıştımaca aslında bu oyuna gelmemek tepkısız kalmak gerekıyo ama işte bide seviyosan çokta özlemissen atlanır o mesaja sonra bidaha bidaha aynı seyler seyler ..mantıklı ve makul olan bir kişi bırak mesaj atmayı beynine format atar kimsiniz diye geridönus yapaar ama nirdee:)

0|0
    0|0
    • ben ona kimsiniz dedim hoşlandığım var bir daha mesaj atma dedim defalrca bozdum:) ama anlamıyorum neden yani?intikamımı aldım aslında ama daha da almak istiyorum.bişeyler önerir misiniz?

• intikam soğuk yenen bir yemektir demiş atalarımız ve şöle bişeydaha var dişe diş kana kan intikam ben bu sözü daha cok begenırım::)zayıf yönlerini bul napsan üzülür napsan sinirlenir ona gore plan program uygula:)

• haklısınız ama ne işte?şuan aklıma gelmiyo sadece bir kere yaptım oda başkasıydı senden daha iyi gibi çok kötü olmuştu

• Ok de sende o kadar manasiz anlaminda

0|0
    0|0
  • tam sinirler sakin yüz verme kurtulamazsın intikam tek dertleri böylelernden herşy beklenir

0|0
    0|0
    • ama intikam alan benim zaten:)suçlu olan o.zaten başkasından hoşlanmadığım ilk ayılık zamanlarında da hatır soruyodu.napmalıyım ki iyice intikama doyuyum?hiç haketmediğim şekilde kırmıştı

• :)

• mesajina cevap vermeyip onu hesaba bile almayarak :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...