Dürüst olalım evlenmek istediginiz kadının giyinisi egitimi kişiliği nasıl olmalı?

Dürüst olalım evlenmek istediginiz kadının giyinisi egitimi kişiliği nasıl olmalı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• giyinişi açık olmamalı. başı açık ya da kapalı farketmez ama frikik vermemeli :)

Eğitimi üniversite mezunu olsun yeter :) çalışması önemli değil çalışmasa da olur. öğretmen en ideali benim gözümde :)

kişiliği de yumuşak olsun ben kızınca alttan almasını bilsin. birbirimizi idare edebilelim. birbirimize sevgi duyalım hep destek olalım. saygı sevgi olsun ev işi bilmesi çok önemli değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Giyinişi tessetür istemem ama aşırı minide istemem eğitim Türkiyedeki üniversite mezunlarının lise mezununda bir farkı olmadığı için kültürlü olup oturmasını kalkmasını bilmeli kişilik Yeni jenarasyon türk kızlarının huyları olmasın yeterli .

2|0
    0|0
  • Vücut hatlarını belli etmesin yeterli onun dışında istediğini giysin edepli olsun eğitim düzeyi önemli çünkü cahil olursa bildiği yanlışta olsa savunmaya kalkar o yüzden eğitimli kültürlü birisi olmalı konuşmasını bilmeli kısacası . Mahalle ağzı olmasın .

1|0
    0|0
  • Sokak fahisesi gibi giyinmedikten sonra yakışanı giyer, eğitimi en az 4 yıllık bir üniversite, becerikli on görüşlü, saygılı, anlayışlı, yeri geldiğinde bir çocuk gibi yeri geldiğinde yaşının olgunluğuna, cozumcul, hayal gücü geniş, dinleyebilen bağlı öyle ışte

1|0
    0|0
  • sadece gıydıklerını kendıne yakıstırabılsın dıs gorunuse artık onem vermıyorum,karakter en onemlı sey.karakterı saglam olmalı,egıtım sevıyesı de en az lısans mezunu olması gerkır.ama dedıgım gıbı karakter cok onemlı

1|0
    0|0
  • Açık olmalı, (bu demek değildir ki, minileri giyecek, dekolteleri giyecek ! )

eğitime önem vermem.. ( okumamış ama çok zeki olan insanlar tanıyorum)

1|0
    0|0
  • önemli olan anlaşmak, bunu hala anlamadın mı ? o kişiyle ÖMÜR GEÇİCEK ULANNNN, BİRLİKTE YAŞLANICAKSIN, azcık aklını kullan

1|0
    0|0
  • benim bir felsefem var... Dogru ile yanlısı ayırt edebilen her kadınla evlenebilirim...

1|0
    0|0
  • edebinle giyinsin,kültür seviyesi normal olabilir.

1|0
    0|0
  • Dürüst olamıyorum : (

1|0
    0|0
  • İnsan olsun yeter. İnsan görünümlü hayvan olmasın da.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlenmek istedigin kisi sana yakin olacak hersey olarak. Misal egitim seviyesi giyim tarzi orf adetleri, kafa dengi olacak dusunceler birbirine yakin olmali. Ailecek uyum icinde olmalisiniz kadin erkek tarafi olarak sonra SIKINTI cikmasin diye. Bunlar olursa o kisi ile evlenmeden sorun cikmaz kolay kolay. Cikmiyacak diyede bir garantin yok asla.

2|0
    0|0
  • Davul bile dengi dengine demisler.

1|0
    0|0
  • Oldu o zaman gorusuruuuuuz

1|0
    0|0
  • Çıplak gezelim.

0|0
    1|1
  • bir bayanla evlenmek istemem :) tabi ama bence evlenilecek kadın; oturmasını kalkmasını bilen ,yerine göre giyinmesini bilen,konuşmasını bilen,saygılı,sevgili,hoşgörülü ,eşine sadık ve bakımlı olmalı.eğitim düzeyi lise mezunu da olabilir ama önemli olan kendini geliştirmiş geliştirmeye açık olmalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...