Vücut geliştirme yapanlar soruyorum!

1.82 boyunda 80 kiloyum.Ne kadar sürede vüudum iyi bir şekil alır?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlk başta biraz kilo vermen lazım.

Bu yaklaşık 3 haftaanı alır.Sonra ağırlık kaldırmaya başlarsın...

İlk 3 aydan sonra değişimi fark edersin.Düzenli ve disiplinli çalışıp, beslenmene dikkat edersen 5 ayda vücudun güzel bir şekil alır.

0|0
    0|0
    • puhahah cok guldum biede en iyi cevap secmisler :D bodybuilding uzamani :) meraktran soruyorum nerden biliyosun bu arkdasin kilo vermeye ihtiyaci oldugunu kemik agirligi kas yag agirligi olucumunu nasil yaptim :() 3 haftadada kilo veren hic duymadim 200gr vercekse hic vermesin :D 3 aydan sonra degisimi fark edersin demis :D 3 ayda degisimi fark eden arkadas 5 ay sonrasinda iyi vucuda sahip oldu o ne kiymetli 2 aymis :D

Kızlar Ne Diyor 3

• herkes totosundan atmis 3 ayda fark edersin 6 ayda arnold olursun protein tozu seni hulk yapar :_) isin gercegi steroid kullansan bile 6 aya kadar bisey degismez duzenli ve agir calisma ile 1 yilda biseyler yapabilirsin orn. 80 kilomusun 100 kilo bench basamiyosan 20 kiloluklarla gous acma yapamiyosan 3 setten 10-15 barfiks cekemiyosan barbel curl da 40-5o kilo yapamiyosan squat falan sirt calismalarini yazmiyorum zaten onlarda hafif calisanlari salondan atamalari lazim yani 1 yildada bu seviyeye gelemezsen birak o isi olmicak demektir.

0|0
    0|0
  • salona gııdıceksın sanırım ne kadar yogun calısırsan okadar kısa surede sekıl alır tabıkı

0|0
    0|0
  • protein tozuyla 3 ayda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 6 ayda kendin farkedersin... 1 yılda farkedilirsin.. Malasef bu is sabır isi... Dogru calısmayla tabi

0|0
    0|0
  • Spor salonunda 3 ayda gözle görülür değişme olur evde ise programlı çalışırsan 4 ay gibi bir sürede şekillenme olur ama spor salonunda daha çabuk şekillenir vücudun .

0|0
    0|0
  • iyi hal alır tabiki

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir çalışmanda etkiler 3-6 ay normal süre

0|0
    0|0
  • şanslısn bence kilonla boyn oranı iyi spor yapınca hemen fark edersin

0|0
    0|0
  • 6 ay düzenli olarak yap baya gelişme kat edersin

0|0
    0|0
  • Spor salonunda mı çalışacaksın evde mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...