Sizce bu sezon sonunda şampiyon G.Saray olur mu?

Şuana kadar iyi performans gösterdiler ve formdalar.Sizce şampiyon olurlar mı?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene muhteşem bir lig oluyor gerçekten.Şu an Beşiktaşı bile adaylar arasında sayabiliriz bana göre.3 takımın mücadelesi sonunda kim şampiyon olur bilinmez ama son haftaya kadar heyecanın süreceği ve hak edenin kazanacağı kesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• oluruz bu sene şampiyon

0|1
    0|1
  • Şampiyon yapmamak için ellerinden geleni yapıcaklar her engeli çıkarıcaklar saçmasapan hakemleri getiricekler ama yinede şampiyonluk bizim olucak.

0|2
    0|3
  • başka adaymı var sanki?

0|0
    0|1
  • İnş. olur.

0|0
    0|0
  • her zaman,her yerde!

0|0
    0|1
  • eğer top oynamamıza fırsat veririlirse

0|0
    0|0
  • allahın izniyle inşlllah

0|0
    0|0
  • evet <3

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• ne fener ne gs son defa şampiyon olacaklar, ama bu kavga bu ortam bize yakışmıyo korkuyorum ilerde pkk sorunundan daha çok sorun olacak bu futbol terörü, herkez gergin sadece gs değil her takım için söylediklerim ne bu öfke ne bu kin takımlarımız avrupada çeyrek finallere kadar geliyo bizim birlik olup birbirimize destek olmamız lazım; bu ülke sağcı-solcu davasında çok yara aldı,pkk teröründe çok yara aldı, ama yıkılmadı belki futbol yüzünden yıkılacak bu iş oraya gidiyor hiç bir taraftar rakibini sevmiyor.

0|2
    0|0
    • doğru söylüyorsun kardeşim birlikte 90 dklık bir maçı izlemeyi bile beceremiyorlar

• Eğer ŞLde bir mucize olmassa yani Reali eleyemessek şampiyonuz.Ama bir mucize olduda reali eledik o zaman puan kaybetme durumumuz var

0|0
    0|0
  • olabilir fener maçına kadar puan farkı düşmez ise olur

0|0
    0|0
  • Allah'ın ıznıyle oluruz

0|0
    0|0
  • bence gec bile kaldı o takımı bana verselerdi ben şu anda ligi garantilemiştim

0|1
    0|0
  • bu senenin şampiyonu tabiki de Galatasaray

0|0
    0|0
  • bugün gördükten sonra olur hakem sayesinde fatih terimin ve hasan şaşın o yüzü neydi öyle :)

0|0
    0|0
  • 33. Hafta birkezdaha ilan edicez şampiyonlugumuzu :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...