Gecenin sorusu cevaplarınız bekliyorum..

İşte gecenin konusu: Bu gece çuvaldızı kendimize batırıyoruz... Bir ilişkinin içerisindeyken gönlümüzün bir başkası için çarptığını hissedersek ne yaparız? Yorumlarınızı bekliyorum...

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Anlık bir şey için sevgilinden ayrılman sacma olabilir. Ama artık sevgilin sana heycan vermiyorsa onun için baskalarına karsı kalbin çarpıyor demektir. Yoksa herkesi birden fazla erkek heycanlandırabilir. Düşüncelerini iyi yorumlaman gerekir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yolda bulduklarını, yola çıktıklarına değişirsen, yolunu kaybedersin çocuk...ve yol biter, ömür biter, her gelen bişeyler götürür senden. yolun sonunda yalnız yaşar yalnız ölürsün...

1|0
    0|0
  • Pardon yanlış gelmişim der giderim çok vicdansızım :)) Şaka bir yana bunu ilişik olduğumu kişiye söylerim ben.

0|0
    0|0
  • hıcbır zaman cevabı bulunamamıs bır soru sende asla cevap bulamayacaksın.senden sonrakılerde.ne yapacagına anı yasayarak karar vereceksın ama asla ıkı ınsanı da uzme

0|0
    0|0
  • sökerim o kalbi:D sonra da diğerine veririr:D

0|0
    0|0
  • ayran gönüllüysen icindeki ilişkiden sogur yöneldigin ilişkiye dogru yelken acarsın yok aşkta deli kanlıysan onu sonsuz seversin zamansız, sebebsiz ,şekilsiz ,mekansız, daha sayayımmı ve acemiysen girme bu işe cünkü aşk yürek işidir

0|0
    0|0
  • bir ip bulup kendimi asardım herhalde böyle bir ihaneti ne bana ne beraber olduğum bir kıza yapamam

0|0
    0|0
  • ayrılık gözükür

0|0
    0|0
  • onu hissetigim an ayrilmisitim zamaninda..yine olsa yine yaparim

1|0
    0|0
  • gözle bile aldatan biri olmadığım için öyle bir ihtimal yok

0|0
    0|0
  • karsımdakınden tam emın olmadan ılıskıye baslamam ben ya..

0|0
    0|0
  • Sabahtan beri bu soruyu bekliyordum Allahıma

0|0
    0|0
  • Nickin ne'yi anlatıyor ya? angelmek nedir?

0|0
    0|0
  • gökhan güney candan sevmeli şarkısını dinlemeni tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • eskisine elveda diyeceksin basit olarak

0|0
    0|0
  • Carpintinin gecmesini bekleriz, sevgilimize odaklaniriz. Sevgiliye "Benim carpintim var" deriz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayrılırım...

0|0
    0|0
  • kendime hakim olmaya çalışırım o etkilendiğim kişi gelip geçici bir heves olablır ya da bı beğenidir. tanıdıkca o kişiye karşı hiç bişey hissetmemiş olurum belki bu seferde hayatımda olan tanıdıgım ınsanı kaybetmıs olurumm..

0|0
    0|0
  • Duygularımdan emin olup ayrılırım.

0|0
    0|0
  • geç kaldın qnq daha erken sormanı bekliyoduk

0|0
    0|0
  • mantğımı anında devreye sokarım bakalım o nedicek bir oturur konuşuruz:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...