Günün maçı için yorumlarınız neler?

STSL 28. Hafta (TSİ 20.00) Konyaspor-Fenerbahçe

• Fenerbahçe kazanır ve P. Tesi günü oynanacak olan Beşiktaş-Bursaspor maçının sonucunu bekler
    62% (5)43% (6)50% (11)Oy Ver
  • Konyaspor bu maçtan puan/puanlar alır
    38% (3)57% (8)50% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
konyaspor-fenerbahçe maç yayını
sporx.trgool.com/.../...k-canli-mac-yayinlari.html
2-1 sağlık olsun fenerbahçem... -.-

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe kazanır ve P. Tesi günü oynanacak olan Beşiktaş-Bursaspor maçının sonucunu bekler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fener yenilir Beşiktaş'ım kazanır hattâ fener gs maçında da puan kaybeder

0|1
    0|0
    • lig daha bitmedi pembe, sen beden ölçünü yollar mısın bana lütfen, o formayı sana giydirecem, sosyal ağlarındada o resmi koyacagız selfi çektirip :D

• Ben zaten lig bitti dedim demi

• .. -.-

• Konya yedi bitirdi :)

0|1
    0|0
    • maç içinde tartışmalı, tartışmaya açık pozisyonlar vardı ama öyle oldu sonuçta sağlık olsun :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Aykut , Rıza gibi şerefiyle oynatırsa Konya en az 1 puan alır. Rangelov gole en yakın isim. Kaleci Serkan ve Holmen duygularına hapis olmaz inşallah

0|1
    0|0
    • iyi oynayan bir konya göreceğiz sahada ama fener kazanır diye düşünüyorum

• Aykut kocaman farkıyla fb alır diyorum.

Kimse bana gelip rörörörö demesin fb'nin adam gibi top oynadığı 5 maç sayamazsınız takım top oynamıyor birilerinin iteklemesiyle geldi buraya kadar.

0|2
    0|0
    • bıraz yumruklar sıkılı sende anlaşılan tamam sana rörörö demiyeceğiz :D

• Fener alır

0|1
    0|0
    • inşallah, zor da maç olacak seyir zevki yüksek bir maç bekilyorumm

• Aykut her zamanki gibi oynar fenere tölarans tanimazsa. Zor mac olur ve fener zor puan cikarir bu mactan.

0|1
    0|0
    • bir tölerans bekliyormusun peki, çünkü konyanın fener üzerinde bariz bir üstünlügü yok iki takım maçları ve geçmişine bakınca yani yenilirse ki konya bu mümkün ve yüksekte bir ihtimal bir artniyet aramalı mıyız sence-.-

• Artniyet skorda değil oynanan futboldadır. Hakem ya da federasyonda dır. Dolayısıyla maç oynandır ve konya gerçekten istediğini belli etti. Bu oyunla yenilse de bir artniyet aranacağını sanmıyorum. Keza geçen hafta kasımpaşa-beşiktaş gibi. Rıza hoca hasta beşiktaşlıdır ama maçı isteye isteye oynadılar. Böyle olunca, herşey profesyonelce olunca biz de zevk alıyoruz. yenen yeilen umrumuzda değil. Klişe bir söz vardır ya hani en doğrusu o sözdür aslında; Hak eden kazansın.

• Fenerbahçe maç kaybetmeden şampiyon olur.

0|1
    0|0
    • böyle olsa gerçekten ki dileğim bu ama 7 haftada zor maçlar var gerçekten önümüzdeki 2 maç kazanılırsa psikolojik avantaj fenere gececeği bir gercek, ondan sonra artık bjk nin ayağı titreyecek bence. kalan haftalarda gs, ts maçları ilk aklıma gelenler zor gerçekten

• Konya kazanır.

0|1
    0|0
  • Fener 2 ya da 3 0 alır maçı Bursa Bjk berabere kalır. Oda son dakikada atar Bjk.

0|1
    0|0
    • maça yaşıttın adeta bize :D son 10 dk atarlar falan eyvallah göreceğiz inşallahta böyle gerçekleşir

Yükleniyor...