Aşk mı ? Para mı ? Para cevabını verenlere soruyorum ne kadarsınız?

Aşk mı para mı ?diye soruyorlar para diyorsunuz.. Madem öyle ne kadarsınız? Sorum hakeret içermiyor sizi ne kadarlık miktar tatmin eder? ki sonra aşkı o kişide arayasınız..

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• ask derim parayi beraberde kazanirsin ama birde guzel bir soz var ask karin doyormuyor diye :))) Para ile mutlulukta satin alinmiyor alinsaydi dunyada mutsuz insan olmazdi.

Durum boyle olunca karar vermek bihayli zor oluyor ;) Sahsi fikirim benim askim satlik degil hic bir miktar beni tatmin etmez sonra seni bu paraya satin aldim dedirtmem kendime, gururum el vermez :P

0|1
    0|0
    • çoğunuz böyle düşünmüyor ama buda bir gerçek...

• Baskasi beni ilgilendirmez nasil dusundukleri beni sadece kendim ilgilendirir ve benim askim falan satlik degil bu soz konusuda olamaz. Herkes ne yaparsa kendine yapar onlarin bilecegi is. Her koyun kendi ayagindan asilacak elbet

Kızlar Ne Diyor 11

• ikisindende ama önce aşk

0|1
    0|0
  • Aşk değil de sevgi bağlılık aşk gibi düşünürsek aşk derim çünkü onu bulmak paradan daha zor

0|1
    0|0
  • Aşk tabiki

0|0
    0|0
  • Para mutluluk demek değildir. Ben aşk derim.

0|0
    0|0
  • Aşta bir yere kadar parada... paranın alamadığı şeyleri gönül alıyor <33 aşkın yaptıramadığı şeyleride cesaret ;)))

0|0
    0|0
  • paranın amk ama işte sımdıkıler masallah parası var bıtmıstır yaşı felan umrunda olmuo .arkadasım askerdeyken kız bunu terkettı sırf galerıcı bırını buldugu ıcın sımdı cocuk mahvoldu ask tabıkıde her turlu sevınce kımseye muhtac olmadan yasanır

0|0
    0|0
  • 10 lira ver yeter abi

0|0
    0|0
  • Seninki soru değil ders olmuş abicim . Helal sana !

0|0
    0|0
    • teşekürler , önce paranın peşinde koşarlar evlenirler , sonra boşanırlar , bu sefer aşkı ararlar ama bu sefer aşkı kimse sende aramaz ..

• ve buna aşk diyorlar . Cigeri beş para etmez adamlar :(

• ikiside...

0|0
    0|0
  • ilk önce sağlık sonra paraa aşkıda vaktim kalırsa düşünürüm

0|0
    0|0
  • Paralı aşk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Devir öyle bir devirki adamın cebine bakıyorlar sana bir örnek veriyim fakir ama çok sevdigin birinimi tercih ederdin yoksa zengin ama aşık olmadıgın birinimi Kızların cevabı zengin olan derler eğer normal bir tipi varsa tabi kimse kendini kandırmasın

0|0
    0|0
    • sorunda burda ya önce zenginle evleniyor birde çocuk yapıyor dul kalıyor , sonra boşanıyor aklı başına geliyor elinde çocuğuyla sonra dürüst sadakat güvenebileceğim birini arıyorum diyor bunlara baştan değer verseydinya .. Ağzımda diş yok neyleyim elmayı misali önde dişini yaptır elmayı yersin

• Doğru yazmışsın kardeşim ama her zenginde kötü olmuyor iyi davranabiliyor yani demek istediğim kadınlar artık aşktan çok mantık evliligi yapıyor

• Aşk olsun ! tabiki para..

0|0
    0|0
  • aşkı yaşayabilmek için para lazım buda demktir ikiside birbirini tamamlayan etkendir

0|0
    0|0
  • para...

parada birçok kıza yetmiyor

karıköylü olacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...