Bir Sabah Uyandığınızda Karşınızda Eski Sevgilinizi Görseniz ??

Bir sabah uyandınız saat 8de evden çıktınız .. Arabanızın yanında bir gördünüz ki eski sevgiliniz .. Gayet bakımlı ve hoş bir şekilde .. Kavgalı bir şekilde ayrılmıştınız ve üzerinden 1 ay geçti.. Sizin onla çıkarken ona aldığınız bileklik elinde .. Yanınıza yaklaşıyor elinizi tutup avucunuzun içine bilekliği bırakıyor .. sonra hiçbirşey demeden arabasına binip gidiyor .. Napardınız ne düşünürdünüz?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bi kere racon yapmış sende karşılık verememişsin.Benzer durumu milattan önce yaşamıştım.Nişanlım olacak salakbeni hızaya sokmaya çalışmak içintek taşı iade edip yürüdü.kaç paralık tek taşı bir dakika bakarmısın deyip yüzünü bana dönünce denize attım.Bunu yapmalıydın para asla önemli olmamalı bu tip durumlarda

1|0
    0|0
    • Kız ne yaptı denize mi atladı tek tasın pesinden.Filmin sonunu merak ettim.

• Ben size bilahare anlatırım o sonu hele bir şarj olsun

Erkekler Ne Diyor 8

• arabasına binmeye fırsat vermeden kafasını tutup kaldırım taşlarına defalarca çarparım yılların hıncını çıkarırım

1|0
    0|0
  • nereye aşkım seni çok özledim ne olur affet hadi barışalım artık eskisi gibi olalım sensiz yapamıyorum sensiz günler geçmiyor ne olur gitme diyemedim yaaalaaa derdim

1|0
    0|0
  • hem seni görmek istemiş hemde şekil yapıyor esnemeye devam

2|0
    0|0
  • Esnerim..

1|1
    0|0
  • kafasından tutup dudaklarına yapışırdm heralde :)

1|0
    0|0
  • hayirdir derim... hayir bir durum ama; adam sana askindan mecnuna donmus sen bileklik diyosun:)

1|0
    0|0
    • sen olsaydın ne derdin

• hoş bir ayrılık olmadı .. bende bunu geçmişimizi kötü hatırlamasın diye yaptım .. hoşuna gitsin ve geçmişi düşündüğünde nefret yerine yüzünde gülümseme olsun diye ..

• senin icinde onunla olan iliskinde kalan ukteler yoksa, sen yapacagini yapmissin zaten...oluruna birakmak gerek, ama adamin seni unutamadigi ciddi ciddi ortada

• taaa oralardan kalkıp bu artistiliği yapmaya mı geldin anasını satiim derim içimden sjdhfsf

1|1
    0|0
  • kıza bak beni sabaha kadar beni kapıda beklemiş der önüne bir tas su koyardım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• tövbe bismil.

1|0
    0|0
  • Yanıma yaklaşıp elimi tutup avcumun içine bilekliği bırakana kadar bir dünya laf eder kovarım bilekliği de bir taraflarına monte eder.

1|0
    0|0
  • cocukluk yaptıgını düşünürüm istemiyorsa çöpe atsın bana niye getiriyor

1|0
    0|0
  • Artiste bak rüyasında mı görmüş beni derim

1|0
    0|0
  • Öyle bir şeyin imkansızlığını düşününce pek bir şey yapacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ''Bir Sabah Uyandığınızda Karşınızda Eski Sevgilinizi Görseniz.'' yatakta sandım.

1|0
    0|0
  • onu yeniden görecegim günü bekliyorum sadece gözlerine bir kez daha bakabilmek için :D

0|0
    0|0
  • sabah sabah bu ne lan der yürür giderim

0|0
    0|0
Yükleniyor...