Bel cevresini inceltmek icin neler yapabilirim?

Sinava hazirlaniyorum o yuzden spor salonuna gitmeye vaktim yok. Kilo olarak da fazlam var ama goze batmiyo hic, gobek olarak one dogru degilde bel cevreme yayilmis sekilde kilolar bu sekil bozuklugu da can sıkıcı oluyo baya, giydigim seyleri cok yakistiramiyorum yanlardaki simit yuzunden. Evde yapabilecegim cok agir olmayan bir diyetle beraber ust bedeni belimi sekillendirebilecegim egzersiz ya da yontemler var mi bildiginiz? Kolay kilo verebilen bir yapim var diyebilirim ama kilo verdigimde istemedigim yerlerden gidiyo kalcadan vs. O yuzden ozellikle sekillendirici tavsiyelere ihtiyacim var. Tesekkurler simdiden 😊

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel erime mümkün değildir.

0|0
    0|0
    • Evet farkindayim kilo da vermem gerekiyo zaten ideal kiloma erismek icin ama sadece kilo vermem sekillenme konusunda ise yaramiyo kilo vermenin yaninda sekillenme icin yapabilecegim egzerszler falan var mi diye soruyorum

En İyi Kız Görüşü

• Canim yere yan yat. Bacagini havaya dogru ac kapat. 3×15 basla.. 5 er artir hergun. Ve buna ek olarak al eline bir sopa sirtinin ortasina enlemesine yerlestir. Dirsek iclerin yani kollarinla tut. Saga sola dön.. twist hareketi evde kolaylikla boyle yapilir. Bu hareketide 3×20 yap... hergun 5 artir.. 1 aya kalmaz incelir

0|0
    0|0
    • Cok cok tesekkur ederim hepsini yapicam 😊 peki diyet olarak karbonhidratlari. ekmek makarna pilav cok cok azaltip protein agirlikli besleniyim diyorum Şu an icin soyledigin egzersizlerle boyle hafif bir diyet yeterli olur mu ise yarar mi sence?

• @Splashmaxx nerdn biliyosun denedinmi.. ben bunlarla ve diyet esliginde gayet guzel incelttim belimi

• Buralar daha önemli tabi

Erkekler Ne Diyor 3

• yemeyi kısacan başka çaren yok, zaten sporsuz onlar ancak bu şekilde gider giderse

0|0
    0|0
  • Sabah uyanır uyanmaz spor yapabilirmisin?

0|0
    0|0
    • fazla değil 30 dakika evde egzersiz

• ha bu arada son olarak şu azaltim şunu çoğaltim diyerek kilo verilmez fazla aldığım protein de vücütta yağ olarak depolanır güzel bir makro hesaplamasının ardından diyet programnını hazırlanması gerekiyor.

• Cok tesekkur ederim soyledigin herseyi dikkate alicam

• Zayiflama dan vücudun sekillenmez sonrada bol sukuat yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapabiliyorsaniz yani vaktiniz varsa pilates öneririm ciddi bir şekilde incelemeye yardımcı oluyor özellikle bel bölgesinde etkili doğru nefes almayı öğrendiğiniz için gün içerisinde bile kalori yakabiliyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...