Arkadaşlar kredi kartıyla ilgili değişik bir durum bakar mısınız?

bir arkadaşım dershaneye kaydoldu kredi kartına çektirdi parayı çektirdi dediğime de bakmayın post cihazi falan yok ortada dershane kartın bütün bilgilerini senede yazmış kart numarası güvenlik no son kesim tarihi falan bitek şifreyi almamışlar anlayacağınız :) arkadaşm bazı nedenlerden dolayı devam edemiyo dershaneye yoğunluktan ötürü zaten geç başlamıştı dershane ile konuşmuş kayıt silmeyi kabul etmemişler sileriz ama para aynen ödenmeye devam eder en iyisi devam et demişler arkadaş ne yapcağını bilmiyo Şu an zor durumda borcu da git gide artıyo dershaneye de gitmiyo ne yapılabilir bu konuda kartı iptal etse ne olur acaba? dershanenin yaptığı etik bir davranış mı kartın bütün bilgilerini almak falan bana tuhaf geldi çnkü normalde posttan geçirilir kart o şeklde taksitlendirme yapılır siz ne diyorsunuz iptal edilse ne olur?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mail order, yasal...

0|0
    0|0
    • Sen kart pos cihazından geçirilmiş gibi düşün. Tahsil edildi zaten ve kartı iptal etse de bir şey değişmez...

• hayır 125 lira çekiyolarmış her ay .anlamadım dediğinizi illaki imza atmıştır o dediğiniz forma bence bişey çıkmaz bu işten söyleyim arkadaşa

• Dershane ile anlaşamıyorsa bir şey çıkmaz...

Erkekler Ne Diyor 4

• iptal ettirmeyebilir kaybettim desin hemen bloke ettirip yeni kart istesin arkadaki güvenlik numarası farklı olacağından işlem yapamazlar..

0|0
    0|0
    • yani karttan para çekemezler öyle mi?

• ya başka bir arkadaşı abisi gibi arayıp babam hasta taşıncaz demiş ama rapor istemişler o zaman da

• dediğim gibi bunları bilmek lazım. başka ne olabilr bilemiyorum. ama şu varki gidip konuşun herşey onların ellerinde isterlerse yırtıp atabilirler.

• Kartı iptal etsin hiçbişey olmaz, yeni bilgiler lazım olur

0|0
    0|0
    • hiçbişey olmaz derken? yani iptal edilirse ödemeye devam etmek zornda kalmaz mı

• anladım o kadr uğraşır mı bilmiyorum ya can sıkıntısından hayattan bezmiş durumda çok kafaya taktı bu durumu kmseyle yüz göz olmak istemeyen bir arkadaş akıllıca sildirmek istedi kaydı öyle bişey yok ödemeye devam edersin parayı demişler yani oda pes etti bıraktı işin ucunu dershaneye gitmediği halde parası ödeniyo

• Her dershane aynısını yapar hakkını araması lazım

• yuh o bilgiler verilir mi. adamlar şerefsizmiş ama sonuçta senet imzalamış ödemek zorunda artık.

0|0
    0|0
    • hadi ya zor duruma düştü ondan iptal etmek istyodu silmediler kaydı

• senet imzalatan adamlarla ancak mafyayla falan muhatap olabilirsin onun dışında dinlemezler paracı oldukları belli.

• herhangi bir makbuz verdilerse tüketici mahkemesine başvursun

0|0
    0|0
    • nasıl ne gibi bir makbuz

• hayır vurmadı çok umutsuz ya bişeye ikna edemiyorum onu bişey çıkmazsa üzülcek yine

• ben olsam başvururdum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...